Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normálisak a szüleim...

Mennyire normálisak a szüleim mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok a szüleim mai napig azt csinálják hogy időre kell haza érnem ha nem akkor meg már egyből kapom az ívet, barátommal 7 hónapja vagyunk együtt szüleim is ismerik és nagyon szimpik neki aludt már itt egyszer nalam de csak azért mert névnapom volt

VISZONT 6napja elmentünk egy napra kirándulni 1napos votl és nem értünk este haza időbe és mondták a szüleim menjek haza mondtam ott alszok és mondta inkább büntessenek meg de nem aludhatok itt és zsarolt ha egy kicsit is fontos vagyunk neked akkor gyere haza mindig irosgat nekem merre járok már mikor érek már haza sok felkiáltó jellel


2021. ápr. 25. 15:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Barátom meg idősebb nálam és ő meg már azért komoly kapcsolatot akar hetente többször együtt aludni
2021. ápr. 25. 15:11
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Anya is ilyen volt. Csak aggódnak érted, hidd el. Nem vagy még olyan idős, hiába, hogy elmúltál 18, szóval szerintem ez normális. De ha téged annyira zavar, miért nem beszéled meg velük?
2021. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Majd ha felnőtt leszel kérdező, akkor addig mehetsz ameddig szeretnél
2021. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy fogalmazol nem csodálom,hogy gyereknek kezelnek.Ha nem írtad volna a korodat,akkor kb 10 évesnek tippeltelek volna.Nem sértésnek szántam.

Próbálj meg kicsit felelősségteljesebben viselkedni és akkor látni fogják hogy felnőttél és ők is lazábban kezelnének.

2021. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a szüleid reagaljak túl, rengetegen 19 évesen már külön laknak főleg ha egyetemre mennek az ország másik felébe és azokról végképp nem tudjak a szüleik mit csinalnak. Ülj le velük megbeszélni hogy nem vagy már 10 éves és mutasd meg nekik hogy úgy kezeljenek mint egy felnőttet
2021. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

#4

A fogalmazás még hagyján, de ez az írásjelek nélküli ömlesztett izé rettenetes. Gyerek még és annak is kezelik, nincs itt semmi látnivaló. Ha felnőtt lenne, nem a gyakorin sírná el a bánatát, hanem leülne a szüleivel átbeszélni a játékszabályokat.

2021. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom nagyon támadtok nem arra voltak kíváncsi mit gondoltok rólam meg hogy gyerekesen fogalmazok

2. Leültem velük már rengetegszer beszélgetni és semmit se ért

2021. ápr. 25. 16:46
 8/12 A kérdező kommentje:
6os válaszoló nem itt sírom ki a bánatom csak kérdés volt ,bár rád is lehetne mondani mert teis itt vagy gyakorin úgyhogy legyszives gondold végig mert teis írsz ki kérdést ugyanúgy
2021. ápr. 25. 16:49
 9/12 Savlekotő ***** válasza:
14 évesen a gyerekünk Amerikába ment tanulni egyedül, ma meg egy 19 25 éves dedózik otthon,nonszensz hogy milyen visszafejlődött generációt termelnek ki most,
2021. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9es, mi nem tehetünk arról hogy tojtatok a gyereketek biztonságára, normális szülő azért nem ilyen.
2021. ápr. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!