Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van másnál is olyan, hogy a...

Van másnál is olyan, hogy a gyerek 100%-ban csak az egyik szülőjére hasonlít?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 08:13
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
96%
Én férfi vagyok, és apámból nem sok volt bennem . Egészen addig amíg el nem váltak . Utána jöttek ki azok a dolgok amiket apámtól örököltem . Kb 18 éves koromban váltak el. Utána jött ki amiket apám is csinált fiatalon . Sörösdoboz gyűjtése, késői hazajárás, ilyenek ... nem kell rögtön az ördögöt a falra festeni, lehet később jönnek ki rajta amiket magadban is megtalálsz . Kamaszkorában pl.
2021. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
96%
Ez semmit nem jelent, a húgom olyan mintha anyukámat fénymásolták volna. A képeken is csak úgy lehet megkülönböztetni őket, hogy anya gyerekkori fotói zömében fekete-fehérek, de ha nem tudnánk kiről készült másra nem hagyatkozhatnánk. Belső tulajdonságai is ugyanolyanok. Mégis apám lanya.
2021. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
97%
És ezen kívül van bármi okod nem bízni a feleségedben? Mert egy ilyen alaptalan vádaskodással egy életre hazavághatod a házasságodat, csak mondom. Szóval akkor hozakodj elő az apaságival, ha erős alapod van a gyanakvásra. A rokonságodból másra se hasonlít a gyerek?
2021. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
96%

XY öröklődés

Úgy emlékszem hogy pont erröl szól.

Már rég volt.

Van hogy a nagyszülökre hasonlít a gyerek.

2021. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
95%
Simán elképzelhető olyan felállás, hogy egyáltalán nem hasonlít rád a gyereked. 4en vagyunk testvérek, és köztünk is mindenféle variáció van erre, hogy ki kire ütött vagy nem ütött. Természetesen ott van az apasági vizsgálat, de ha kiderül, az feleséged és a gyereked is csalódni fog. A feleséged azt fogja érezni, hogy nem bíztál benne, illetve a gyerek azt fogja érezni, hogy ha nem érezted sajátodénak, akkor lehet nem is szereted annyira.
2021. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
94%
Xy .. az apuka xy az anyuka xx, tehát lehet olyan ebből lehet xy és xx ez csak a nemre vonatkózik. Én mindkét szülőmre hasonlítok kivülről,de belülről meg anyai nagyapámra. De viszont ismerek olyat aki meg csak tiszta apja mind kívűlről mimd belülről,ez mind betudható az erősebb géneknek.
2021. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, külön vagyunk pár éve. Sajnos a nagyszülőkre se hasonlít. A nő hagyott el anno, és volt olyan időszak, hogy el is tűnt a gyerekkel, nem hagyta, hogy lássam. Na ezért is fura nekem nagyon.
2021. ápr. 27. 08:54
 18/44 anonim ***** válasza:
91%
Amirol te beszelsz az csak a kulso tulajdonsag , a fenotipus, a genetikai egyezest csak teszttel tudod kideriteni. Ha neked fontos csinaltasd meg, inkabb mint hogy allandoan maskepp nezz a gyerekre, meg gyanakodj. A genetika ennel bonyolultabb. Azt nem tudom kell- e a feleseged beleegyezese. Nyilvan nem orulne egy ilyen felvetesnek, de ezek szerint van problema a kapcsolatotokban. Ha annyira biznal benne nem a szomszedok velemenye lenne a fontosabb.
2021. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
83%
Akkor végezz apasági tesztet mindenféleképp.
2021. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
18as vagyok, most lattam az utolso kommented..hat igy azert mas a helyzet. Ebben az esetben mar reg kertem volna a vizsgalatot.
2021. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!