Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van másnál is olyan, hogy a...

Van másnál is olyan, hogy a gyerek 100%-ban csak az egyik szülőjére hasonlít?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 08:13
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan is hogy az anya fehér volt és az apa is az.

A gyerek pedig fekete volt.

Apasági teszt után derült ki hogy nem az anya lépett félre hanem a nagymama.

2021. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp teszt lesz. Egyre nagyobb és sajnos azt látom nem az enyém. Persze ha tévedek és kiderül az enyém akkor minden rendben, csak fontos hogy tudjam nem néznek hülyének. :/
2021. ápr. 27. 09:05
 23/44 A kérdező kommentje:
#21-es, ilyenről én is hallottam sokat :)
2021. ápr. 27. 09:05
 24/44 A kérdező kommentje:
Nem a feleségem. Nem mondtam, hogy eldobom, de miért én vagyok a rossz? Ha kiderülne nem az enyém, és hülyének nézett a nő évekig az nem számít?
2021. ápr. 27. 09:14
 25/44 anonim ***** válasza:
50%

24


A gyereknek szívás, de ha kiderül, hogy nem a kérdezőé a gyerek akkor nem lehet elvárni tőle, hogy más kölykét tartsa el meg ajnározza. Itt a feleség a takony akkor, aki átbaxta mindkettőjüket.

2021. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
37%
A párom gyereke semennyire nem hasonlít a páromra. 90%ban tiszta anyja, illetve vannak kicsit más vonásai, de a párom családjából semmi. Mondjuk utólag kiderült hogy a nő a kapcsolatuk alatt szinte végig csalta és már volt hogy a fejéhez vágta szakítás után hogy nem is tőle van a gyerek. Szóval mindenki vonja le a következtetést...
2021. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
57%

Van amúgy erre bármi bizonyítékod? Én sem hasonlítok apámra, és az ő személyiségjegyei is csak késő kamaszkoromban jöttek elő.


Vagy csak egy korlátolt idióta vagy?

2021. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
75%

"A gyereknek szívás, de ha kiderül, hogy nem a kérdezőé a gyerek akkor nem lehet elvárni tőle, hogy más kölykét tartsa el meg ajnározza. "


Tehát akkor eddig állítólag szerette, mint a sajátját, de ha kiderül, hogy nem az ő farkából jött ki 9 évvel ezelőtt, akkor ez így kitörlődik? Értem, gratulálok.

2021. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
85%
Mehkérdezhetem hogy miért mentetek külön? Amúgy genetikai vizsgálatot csináltathatsz az anya beleegyezése nélkül is vagy bírósági uton,de ott ha kiderül hogy nem a tied akkor az anyának kell kifizetnie mindent. Elég egy hajszálat bevinned a vizsgalatra.
2021. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
57%
24- akkor tartson el egy idegen gyereket, akit esetleg nem is akart, csak rásóztak, költsön rá milliókat, amig fel nem nő, esetleg emiatt nem fog saját családot alapitani, nem fog gyereket ,vagy gyerekeket vállalni, mert anyagilag nem lesz rá keret??Ha csőbe húzták, épp elég volt belőle 8 év.És ha másé a gyerek, akkor a kedves édesanyja, aki anno félrekefélgetett , mesélje el szépen a gyereknek, hogy ki is az édesapukája és próbálja összehozni azzal ezt a családosdit. Egyesek a pasikat totál baleknak nézik , és arra tartják őket, hogy segítsenek eltartani minden kakukkfiókát.Hát nem erre valók!!
2021. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!