Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már 19 vagyok akkor nincs...

Ha már 19 vagyok akkor nincs a szüleimnek joga eldönteni kivel lehetek együtt, igaz?

Figyelt kérdés

Idősebb a férfi akivel ismerkedem (39), de apum és anyum nagyon kiakadtak amikor megtudták hogy ennyi. De nekem mindig is az idősebbek jöttek be, szóval nekem fájt hogy el akarnak tiltani amihez amúgy nincs joguk már.


Szerintetek miért nem értik meg, hogy nem mindenki a saját korosztályához vonzódik?


2021. ápr. 29. 19:34
 71/98 A kérdező kommentje:
Jó én azért adok esélyt neki és nem ítélkezek előre.
2021. máj. 1. 06:59
 72/98 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, úgy teszed tönkre ahogy akarod.
2021. máj. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
100%
De miért, te most a szexuális dominanciától eltekintve, megkérdezted egyáltalán tőle, hogy hogyan érti, hogy ő akar a domináns lenni? Megkérdezted, hogy miért nem tűri ezt neki felnőtt nő? Nem a szexben, tényleg, a mindennapi életben hogy néz ez ki. Mondjon konkrétumokat, nem kell a terelő duma. Őszintén kíváncsi vagyok.
2021. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
75%
Aztán ne felejst el majd picsogni ha igazunk van.
2021. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 A kérdező kommentje:
Megkérdezem tőle.
2021. máj. 1. 07:44
 76/98 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem rosszból mondja gyakorlatilag mindenki, hogy gázos. Már a korkülönbség is, de ezek a kijelentések nagyon nyomják a vészcsengőt. Vannak dolgok, amiket meg kell tapasztalni fiatal korban, még akkor is, ha hülyeség. Ez viszont sajnos nem az a kategória, amit a saját bőrödön kell. Ha megmondod, hogy mit válaszolt az előző kérdésekre, akkor tudunk segíteni.
2021. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kérdező, ha valaki így fogalmaz, MINDIG tisztázd le hogy mit ért "dominancia" alatt mielőtt bármibe is belemennél, mert nagyon sanszos hogy nem fog tetszeni amit elvár, amit el kell tőle tűrnöd. Nem a nagy szerelem ellen vagyok, hanem az átgondoltság mellett ,és amellett hogy vigyázz magadra, mert ha nem fogsz más sem teszi meg. Csúnyán kihasználnak, megvezetnek, amivel egy életre is megnyomoríthatnak-jó esetben csak lelkileg. Volt osztálytársam is "domináns" férfi mellett kötött ki. Mikor nem akart gyereket a csaj, a hapsi szó szerint az ágyhoz kötözte, úgy dugta meg gumi nélkül, és elszedte a fogamzásgátlóját. Utána csak akkor engedte ki a szobából amikor éppen úgy tetszett neki hogy a csaj főzzön-takarítson. Egy haverja mentette ki- az ablakon keresztül. És csak hogy értsd: a pasas megúszta, nem került börtönbe. Elég hozzá egy jó ügyvéd, aki beeteti a bíróságot hogy hamisak a vádak, a csaj benne volt mindenben. Szerinted a csóró kamasznak, vagy a pénzes negyvenesnek lesz esélye nyerni ha idáig jut a dolog?
2021. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
100%

"ő domináns a kapcsolataiban meg szexuálisan ami az idősebbeknek sokszor nem fér bele"

Sok harmincas is él sub-dom kapcsolatban, nincs azzal semmi baj, de ehhez felnőtt, érett, tapasztalt egyéniség kell. Aki direkt egy 19 évest keres erre, ott már baj van, az nem csak egy szerepjáték, hanem tényleg uralkodni akar.

Egyébként a "szerintem nem úgy értette, hogy bántani akar" is elég árulkodó, és ijesztően hangzik. Én a páromról 100% bizonyossággal kijelenteném, hogy nem akar bántani, nem mismásolnék ezzel, hogy "hááát, szerintem nem..."

2021. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
100%

Egy vadidegen felajánlja, hogy költözz oda, ha anyádék kihajítanak miatta.

Lakhatásért cserébe takaríts,moss,főzz tedd szét a lábad..

ÉS BENNED SZEMERNYIT SEM MOZDUL MEG A VÉSZCSENGŐ? 🤦‍♀️

2021. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 Savlekotő ***** válasza:
100%
Általában aki sokat nyomja h ö nem akar bántani sose ütne meg az fog első alkalommal ha nem úgy teszed a dolgot ahogy ő képzeli olyat lekenni h a füled is belecseng.. Sok ilyet láttam munkám során,öreg róka vagyok sajnos,öreg de nem hülye itt sok vészcsengő megszólalt.
2021. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!