Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék miért ilyenek? Annyira...

Anyámék miért ilyenek? Annyira idegesítő ez a hozzáállás 16L

Figyelt kérdés
Anya és a férje amikor a fiúzásra kerül a sor (nagyon ritkán) teszem azt pl anya meséli hogy az egyik koleganőjének a lánya 16 éves és mindig más fickókkal járkál meg már nem az első pasija meg stb. Ilyenkor elkezdik vágni a fejeket meg mondják hogy ez mennyire gáz és hogy a mai világban már 15-16 évesen pasiznak a lányok. Én ilyenkor semmit nem szólok, nem akarok veszekedni de legszívesebben úgy elmondanám hogy hagyjátok már abba mert 16 évesen már teljesen normális ha valakinek barátja van. Anyámnak is 16 évesen volt először, és mikor ezt mondtam neki akkor elkezdi: "Hát de én megmaradtam nála nem mentem el mindig más pasival, megvártam amíg hazajött a katonaságból" meg stb stb sablon szöveg...Tök idegesítőek. Nekem már volt egy barátom amikor 14 éves voltam de azt el se mertem mondani mert vita lett volna belőle. Azóta se volt. Szerintetek ez normális? Mit várnak hogy mindenki legyen szűz 18 éves koráig mert ha azelőtt akár csak beszélget is fiúkkal az szégyen és gyalázat vagy mi?! Semmilyen más téren nem ilyen maradi és hülye felfogásúak, tök engedékenyek is amúgy, de ebben a témában iszonyatosan bután gondolkodnak. Mit tehetek ilyen szülők ellen? Nincs barátom amúgy, nem is lehetne. De ha lenne is, már csak azért is találkoznék vele és nem tilthatnának el tőle mert tuti hogy lázadnék. Mint bárki más is, mert ez nem normális dolog. Más is így látja? 16L
2021. máj. 4. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
1# tutira volt csak te nem tudtál róla.
2021. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az élet túl rövid. Időben kell kezdeni, nem szabad pazarolni az időt 😃
2021. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem 15-16 évesen valaki még a matekleckére koncentráljon, ne a pasizásra. Egyetértek a szüleiddel.
2021. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!