Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy legyek erős? hogy bírjam ki?

Hogy legyek erős? hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

35 hetes kismama vagyok... ma elvesztettem édesapámat váratlanul, reggel ugy találtunk rá, még nem tudjuk a halál okát, mert a hullaházba van, holnap fogják boncolni. Rettenetesen megviselt, nem tudok beletörődni, hogy annyira várta az unokáját és nem élte meg, el kellett mennie... nem tudom, hogy birjam ki ezt a hatalmas fájdalmat... a férjem elvonókúrán van, a baba miatt elment, hogy mire megszületik, normális édesapa lehessen. az édesapám meghalt.

Mindenki azt mondja, legyek erős, gondoljak a babára, azt is próbálom tenni, de mikor belegondolok, hogy nem jön többet, nem hiv, nincs többé és abba, egyszerüen nem tudok beletörődni, hogy várta az unokáját, és nem élte meg. Mindig mondta, hogy fogja tanitani zongorázni, hogy fogja szeretni, és el kellett mennie a földbe. azt sem hiszem, hogy a temetést kibirnám, mert félek, hogy rám jön a szülés. nem tudom elviselni ezt a fájdalmat. mit tegyek? teljesen belebetegedtem.



2021. máj. 16. 23:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem és a férjednek sok sikert kivánok!
2021. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Részvétem! Nekünk a testvérünk ment el fiatalon covidban mindössze 37 éves volt. Hárman voltunk testvérek és hárman voltunk egyszerre kórházban covid miatt de csak ketten jöttünk ki. Mi is alig tudjuk elfogadni hogy már nincs többé és nem tér vissza! Nagyon szerettük. És fél év után is síratjuk.
2021. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 k0rva válasza:
100%
Szia nem tudom hogy apukáddal milyen viszonyban voltál viszont ezt a könyvet ajánlotta a pszichológusom ami nekem segített [link]
2021. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 k0rva válasza:
68%

Előző kommentelőhöz kapcsolódva itt tudsz ingyenes segítőt kérni: [link]


Velük ingyenesen tudsz beszélgetni és együttérzően meghallgatnak. Nekem sokat segítettek csak ajánlani tudom mert nem a pénzre mennek hanem őszintén segíteni tudnak. Jobbulást :)

2021. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!