Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vennétek rá, hogy...

Hogyan vennétek rá, hogy elmenjen a zongoravizsgára?

Figyelt kérdés
11 éves kislány, 4 éve tanul zongorázni. Utálja, gyűlöli az első perctől kezdve, de az anyja kötelezi, mert zenészt akar az akarata ellenére faragni belőle (én az apja vagyok, nekem beleszólásom ebbe nincs, nem is élek velük, elmenekültem már onnan). Már megígérte az anyja, hogy ez az utolsó év ahol keményen kell teljesíteni és akkor a nyáron átbeszélik, hogy jár-e még majd és felvázolni, hogy miért lenne jó, ha akarata ellenére is tanulna majd zenét (a pozitív hatásai lényegében). Viszont hogy továbbjusson, kell a vizsga. Amire nyilván a gyerek nem akar elmenni, ordenáré nagy veszekedés van náluk emiatt, visítás, sikítás, anyuka bántása. Semmit nem gyakorolt, egyáltalán nem megy neki egyik darabja sem, ezért most éjt-nappal kéne neki gyakorolnia, mert közel az a vizsga nagyon. Szeretnénk, ha elmenne és akkor nyáron, nyugodt körülmények között dönteni a továbbiakról. Bármi ötlet, hogy veszekedés nélküli sikeres vizsga legyen ebből?

2021. máj. 17. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 Pruty ***** válasza:
56%
Ne ettesétek már Martint.
2021. máj. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint engem ez a család már rohadtul idegesit.

Itt panaszkodik anya apa Martin... majd jön a gyp-s idegbeteg hugica is figyeljétek meg.


Martin első kérdéseinél még szurkoltam tanacsot adtam hogy ki tudjon lépni abból a közegből amiben él. De mindig csak a picsogás megy meg a kifogások. Egyetemista van tb-je mivel tanul a kezeletlen vesekövet amire is! hivatkozik h nem tud dolgozni már rég kezeltethette volna... nyafog h pénz nélkül nem tud albérletbe menni. Van egy csomó melóhely ami szállást ad elmegy levelezőre és dolgozik,vagy csak a nyári honapokba dolgozik évközbe kolesz diákmunka. Vagy ott a diákhitel. Ha ilyen szar körülmények közt él vki felveszi és kotrodik otthonrol. Azért a diákhitelnek nem olyan magas a törlesztője hogy ha végez a sulival ne lehessen kipengetni. De Martin csak videózza a debil testvérét youtubra felteszi ingyen dolgozik az apjának irja a gyogyos házifeladatát... neki ez ezek szerint jó.


Az anyjának és az apjának is meg lettvirva mikor kérdeztek h nem normálisak. A kislánnyal bajok vannak. De szerintük ő egy tündérke,teljesen oké hogy Martin irja a háziját meg van vele állandóan-azt hiszem ez is kifogás volt Martinnak h az anyja megveri meg kidobja ha nem vigyáz a hugara míg ő nincs otthon ezért nem tus dolgozni menni-meg az apja szerint is normális ez az egész-az elején még szerintem mind azt hittük h az apja normális tud segiteni neki- meg az is hogy 70 éves vén f.asz egy veszteséges webshopot üzemeltet. De ő hülye hozzá ezért Martin dolgozik ingyen rajta... szerinte ez rendben van mert ő nem ért hozzá a fia igen,és sorry de nem fizet neki mert nincs bevétel... akkor mi a reteknek csinálja ha minuszos is meg nem is ért hozzá??


Baromi idegesítő h ide irogat az összes ahelyett h megbeszélnék személyesen a dolgokat.

Azt ugyan én még nem láttam de elképzelhetőnek tartom hogy válaszolnak is egymásnak...

Szánalmas az egész család. Megérdemlik egymást

2021. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a Martin?
2021. máj. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 Pruty ***** válasza:
100%
62: szerintem ez nem a teljes család csak Martin LARPol különböző családtagoként.
2021. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 Pruty ***** válasza:
85%

63: [link]


"Híres", inkább ismert csalad gyakoriról.

2021. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
#65 Úristen...de gáz. Sok értelme van feltennie a netre.
2021. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
2021. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!