Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érzem, hogy a gyerekemmel nem...

Érzem, hogy a gyerekemmel nem stimmel valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves a lányom , külön él a párjával albérletben . Mostanában mintha rosszul lenne összerakva. Az esze valahol máshol, érzem, látom a szemében, hogy van valami. Mikor rakérdezek, csak néz, hogy miből veszem? Mondtam neki, csak kérdeztem. Erre a válasz nem volt,hogy nincs baja. Egyébként egy szeretőre gyanakszom aki az apja lehetne szerintem úgy nagyjabol. De nem tudom, olyan nehéz rátappinta. De az a megérzésem, hogy próbálja mutatni, hogy minden rendben mégis mintha titkolna valamit.
2021. máj. 17. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondja el, akkor úgysem tudsz mit csinálni. Erről az jutott eszembe, amikor a férjem anyja, aki amúgy se túl normális, elkezdte azt csinálni, hogy folyton rászállt, ő látja rajta, hogy nem boldog és mondja el és addig csinálta ezt, hogy a férjem nem beszélt vele pár hónapig, utána abbahagyta, mert még ő is rájött, hogy ezzel nem lehet célt érni.
2021. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Tabbouleh ***** válasza:
39%

Okosak, pont annyi van köze van hozzá hogy a saját édesanyja. Teljesen normális h érdekel, h mi van vele.

Szerintem semmiképp se faggattózz, inkább menjetek el erre-arra sétálni, vásárolni, hátha feloldódik és megnyílik

2021. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Olyan vagy mint az én anyám aki telefonon keresztül is látja hogy valami nem oké. Megkérdezi mi a baj. Mondom nincs baj. De ő hallja a hangomon. Mondom jó akkor baj van. De mi az? Semmi.

Nem lehet vele beszélni már mert mindenbe beleképzel valami "bajt".

Te ne akarj ilyen lenni.

2021. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretné, akkor úgyis el fogja neked mondani, ha bántja valami, vagy akármi van. Addig próbálj ne foglalkozni vele szerintem és ne stresszelj ezen
2021. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Az már eléggé paranoia, hogy hallottad, hogy valaki ÁLLÍTÓLAG látta egy jóval idősebb férfival beszélgetni, és ebből neked nyomban az jön le, hogy biztosan sugardaddy-hez jár. 😟
2021. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lenne anyám elkerülném...


Ha akrja elmondja. Ha nem, akkor meg végképp nem gondlja meg magát azzal, hogy folyamatosan faggatózól meg pletykákat gyüjtesz/gyártasz.

2021. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

Megértem, hogy miért nem beszél meg veled semmit.


Elmondott neked valami ismerős valamit, és te már rögtön meggyanusítod, hogy megcsalja a pasiját valami fószerral... Pff, köpj már fel és állj alá.

2021. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Látták egy férfival beszélgetni, tehát biztos a szeretője? Basszus, ennyit összekombinálni... jó, hogy nem a kertészeti áruházban látták az ásók mellett, mert akkor biztos meg akar ölni valakit.
2021. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Egyszer egyik ismerősöm mondta, hogy látta egy olyan fickóval...."

Azért ebből eljutni ide, nem semmi.

Tehát én 23 éves vagyok, ha jót elbeszélgetek egy 45-50 éves pasival nyilvános helyen, az csak a szeretőm lehet, véletlenül sem régi tanár/szomszéd/ barát/barátnő apukája stb.

2021. máj. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!