Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekemmel tolott idő maga a...

Gyerekemmel tolott idő maga a pokol, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elég kényes téma, és tudom hogy sokan fognak érte támadni, de hátha lesz olyan is aki tud segíteni. Van egy 4 éves fiam, egyedül nevelem 1 hetes kora óta. Nincs hozzá türelmem és maga a pokol a vele együtt tolott idő. Már már ott tartok, hogy nem várom a hétvégét. Hisztis, kezelhetetlen, sőt már ott tartunk hogy nagyon csúnyán beszél. Voltam pszhologusnal aki azt tanácsolta figyeljek rá tobbet akkor meglatom ki is ő valójában stb de nem használt. Van mikor elmegyek szórakozni, de nem segít csak arra tudok gondolni jön a reggel egy újabb kínnal teli nap. Nem tudom mihez kezdjek tudom megbuktam anyaságbol, de azt érzem, ha lenne valaki akinel tudom hogy jó helyen lenne, oda adnám, ezzel neki is jobb lenne. Furdal a lelkiismeret és már ott tartok hogy megolom magam vagy mindennap inni, gyógyszerezni fogok, mert így el tudom viselni a mindennapi hisztit stb.


30/n


2020. jún. 20. 16:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%

Ha ennyire nem érezted magad anyának 'valónak' hogyhogy vállaltál gyereket?

Megértem a gondolataidat, csak azt nem hogy így miért lettél végül mégis anya?

2020. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Érzi rajtad a feszültséget azért csinálja. A lányom is ilyen ha érzi hogy nincs kedvem épp valamihez vagy rossz kedvem van. Sajnos nálad ez már inkább depresszióra hajaz szerintem. Van olyan hobbid ami esetleg örömet okoz neked? Ha van, bízd rá valakire a kicsit és próbálj kikapcsolodni, orvoshoz is menj nyugodtan, nem szégyen hogy segítséget kérsz. Ha megírod hol laksz, még vigyázok is rá szívesen. Üdv egy anya, aki már tudja hogy nem mindig felhős az ég, és örül ha süt a nap.
2020. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
21%

Szedjál Valeriana-t nappalra ha túlzottan idegesit a gyerek

A kezére meg rá lehet csapni ha állandóan rosszalkodik nem fog belehalni max bőgni fog

Gondolom az is gond, hogy nincs mellette egy apa akitől megkapná a nevelést meg hogy egyedül szenvedsz vele ez is elég nehéz lehet

De más is felnevelt már gyereket egyedül és ez csak egy ideig tart ha megneveled meg majd kinövi a rosszalkodást

2020. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%

Feszült vagy,ezt én is érzem az írásodon!

Nem véletlenül hisztizik.


Keress egy örömteli hobbit (amivel nem ártasz) és úgy vezesd le a feszültségedet.

2020. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nem gondoltam hogy ilyen kedves kommenteket kapok majd. :)


Sajnos a suliba de még az életébe se tanítják, az anyagas "rosszoldalat".

2020. jún. 20. 16:53
 6/34 anonim ***** válasza:
32%
Nekem először az jutott eszembe, hogy ez egy kamukérdés, de ha mégsem, az örökbeadás jó megoldás lenne. Ez már akkor eszembe ötlött, mikor még nem is jártam annál a résznél, hogy odaadnád másnak. Még kicsi, valószínűleg nem is fog emlékezni az egészre.
2020. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%

nem fordítottál elég időt rá, nem éreztetted vele a szeretetet, emellé gondolom következetlenség is társul, csináljon, amit akar. nem jó ez így, neked sem, a gyereknek meg pláne nem, az ilyen gyerekek fogják serdülőként keresni az útjukat, bandákba állni, drogozni, stb.

nagyszülők, apuka nincsenek a képben, hogy segítsenek rajtad?

2020. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos amíg így állsz hozzá, nem fog változni semmi. Ha tényleg nem gondolod, hogy neked kellene megváltoznod és beletörődni, hogy nem azt csinálsz, amit akarsz, akkor lehet valóban jobb lenne a kicsinek is, ha más nevelné fel.
2020. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%

Van ilyen, hogy valaki nem való anyának. Ezek szerint te is látod, hiszen terápiára jársz.


Apja hol van? Ő nem tudná nevelni?


Ha más nem nyílt örökbeadás, és 2-3 év alatt szépen kikopsz az életéből.

2020. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

egy szerencsétlen 4 éves kisgyerek!Nem gondolod,hogy neked kéne változtatni?


Apuka hol van?Vagy más személy,aki nevelni tudná?

2020. jún. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!