Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meg szuleimmel elek okj miatt...

Meg szuleimmel elek okj miatt lassan 21 leszek de en nem szeretek a kertes munkakban segiteni. Ez baj? Koltozzek el?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 11:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miket csinálsz bent?
2021. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szeretek, de meg kell akkor is segítek, ennyi. Ez nem szeretem kérdése, én mindig segítek a szüleimnek a kerti munkálatokban a testvéreimmel együtt. Nem kell elköltöznöd, de illene szerintem segíteni nekik.
2021. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban nőttem fel, szerettem, és rettentően hiányzik is, most, hogy lakásban élek. A nagymamámhoz járok át segíteni a kertészkedésben, nekem ez kikapcsolódás. Elmolyolok a napon, a friss levegőn, anélkül, hogy bámulna vagy bájcsevegne velem egy kósza szomszéd. Egyszer szeretnénk újra kertes házba költözni, nem is jutott még eszembe, hogy a gyerekem talán majd utálja.


Nem tudom, hogy a kert alatt az udvart is érted-e, vagy csak a konyhakertet. Mert az udvart lehet, hogy te is használod, élvezed, mondjuk mikor kifekszel napozni, vagy kerti sütögetést tartasz a barátaiddal. Amúgy valószínűleg a konyhakerti termésből is eszel.

Szóval igen, illene kivenni a részed a munkából is, hogy szereted-e, az nem kérdés, a legtöbb házi és ház körüli munkát mindenki szívből utálja. Attól még meg kell csinálni.


Viszont én is simán elfogadnám a szüleid helyében azt, ha elcseréled, és a kerti munkák helyett több benti házimunkát vállalsz. Így működik a munkamegosztás. Még házasságban is.

2021. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú, Kérdező! Ha lehetne, de nem lehet...

Szívesen cserélnék veled lakást, házat, szülőket.

:-)

2021. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!