Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak van igaza, hogy...

Apámnak van igaza, hogy hülyeség nyaralni menni?

Figyelt kérdés

Minden éven ez van, ha a párommal nyaralni megyünk.

Meg se kérdezi hova megyünk, csak annyit, hogy meddig lehet lemondani meg utolsó napokban is azt kérdezgeti, hogy akkor biztosan elmegyünk-e.

Szerinte pénzkidobás és itthon is ki lehetne bírni, meg csak azzal jön, hogy bezzeg ő itthon is el tudja ütni az időt.

26n


2021. jún. 16. 14:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

#4: kb. így képzeltem el... :)))


EGyszerűen igénytelenség. Meg másra szívesebben költi a pénzét.

2021. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%

10: ne válaszolj rá, tereld át más témára...


Semmi köze hozzá - ezt meg lehet mondani neki.

2021. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Másra se költ semmi pénzt. Szó szerint ül a pénzen, sajnálja mindenre. Pedig soha nem éltünk rossz körülmények között.
2021. jún. 16. 15:05
 14/29 anonim ***** válasza:
31%

Mi a jó a nyaralásban?

Én sem értem.

Kockulni szeretek,számítógép előtt lenni szabadidőmben

2021. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
14: saját dolgod! De ugye nem fikázol másokat, hogy miért mennek nyaralni....
2021. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%

Hetente egyszer-kétszer átmegy hozzátok apukád osztani az észt?

Jajjj, de örülök, hogy nem én vagyok a férjed, kérdező!

De ő is örülhet, hogy a veje nem küldte még el a jó büdös fenébe!

2021. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
97%

Nincs igaza.

A nyaralás egy mentális kikapcsolódás,ami néha kell is.


Most az,hogy neki nem kell ilyen,másnak még kellhet.

Szubjektív dolog.

2021. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de mi a kérdésed célja? Szidatni az öregedet? Miért nem közlöd vele, hogy ő ne nyaraljon ha nem akar , de ne csesztessen titeket?
2021. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

1. A nyaralással járó kikapcsolódás, környezetváltozás és kiszolgálva levés (hotel, étterem stb.) alapvetően kell az emberi pszichének. De nem mindenkinek. Akiknek nem kell, és nincs lelki baja, az meg nem köt bele abba, aki megy.

2. Apád beleköt. Tehát neki lelki baja van. Vagy nem engedett el téged és nem tekint felnőttnek teljesen, és az életedben most is diktálni akar, vagy irígy arra, hogy te megteheted, vagy irígy a fiatalságodra, vagy hogy van páros, és te nem egyedül is el tudsz menni. A legvalószínűbb, hogy ő is azon emberek közé tartozik, mint nagy-nagybátyám, akinek kell a pénz, hogy legyen, de nem használja semmire, és emiatt mindenféle ésszerű örömtől is megfosztja magát.

Én a helyedben leülnék a faterral, hogy ezen a dolgon gondolkozzon el, és esetleg kérjen segítséget (pszichoterapeuta), mielőtt már ereje sem marad ilyenekre.

3. Az, hogy téged ez ennyire felzaklat azt mutatja, hogy legbelül még nem váltál le róla, mert akkor nem kérdeznél ilyent, hanem legyintenél apád hülyeségére. Kérdezted már magadtól, ez miért van?

2021. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonymousreview60 ***** válasza:
19%
Kérdező: Kicsit idevág a "Karácsonyi ének".
2021. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!