Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak van igaza, hogy...

Apámnak van igaza, hogy hülyeség nyaralni menni?

Figyelt kérdés

Minden éven ez van, ha a párommal nyaralni megyünk.

Meg se kérdezi hova megyünk, csak annyit, hogy meddig lehet lemondani meg utolsó napokban is azt kérdezgeti, hogy akkor biztosan elmegyünk-e.

Szerinte pénzkidobás és itthon is ki lehetne bírni, meg csak azzal jön, hogy bezzeg ő itthon is el tudja ütni az időt.

26n


2021. jún. 16. 14:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%
De téged ez miért érdekel? Mentek és kész.
2021. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg az öreget, hogy szerinte mi értelme van az életnek és hogy milyen tevékenységek okoznak neki örömöt, aztán talán megérted...vagy nem
2021. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
28%

nagyon tipikus paraszti gondolkodás ez az ülünk a pénzen és közben nélkülözünk. akár sokat keresnek, akár keveset. falun mindkettőt láttam már.

nem fogod már megváltoztatni apádat, maximum ignorálni tudod. menj nyaralni, ha akarsz, ne hagyd hogy más döntse el, mire költöd a pénzedet.

2021. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

Annyi van benne, hogy a nyaralásra elköltött pénz jól jöhet bármikor. De az is igaz, hogyha ti igénylitek és ezekszerint telik rá, miért ne.


Valóban a nyaralás több, mint kikapcsolódás. Bár én 26 évesen nem igénylem (18 évesen voltam utoljára), de főleg azért volt jó, mert addig nem kellett a nagyanyámat elviselnem (velünk lakott, borzalmas természet volt). Bár most a foci eb alatt a nyaraláson is a tv lenne a legfontosabb. 🤣🤣

2021. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
60%
Többfelé jártam a világban, és őszintén szólva mindenhol jó, de legjobb itthon :)úgyhogy már sok éve nem "nyaralok". Másrészt soha senkit nem beszélnék le arról, hogy ne utazzzon, tapasztaljon, érezze jól magát.
2021. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Elmondta a véleményét, a tiétek más, ettöl nyugodtan mehettek ynaralni :)
2021. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérdezd meg apádat, hogy tán ő a hagyatékra gyűjti a pénzt, a te számodra? :-D
2021. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gáz, hogy mindenbe beavatod apádat 26 éves létedre. Köze? Semmi.
2021. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten átjön 1-2 nap így nehezen lehet eltitkolni.

- és ezt te hagyod neki? Wow... kapd össze magad, mert a pasid nemsoká elhagy, megjegyzem, joggal.


Én a falra másztam, hogy kéthetente! exem anyjáéknál kellett hétvégézni. Ha a nő hetente átjött volna, mert pl úgy lakunk, akkor nem 2,5 év után szakítok, hanem kb. 4 hét után :D

2021. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!