Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mindenkinél így van, vagy...

Ez mindenkinél így van, vagy csak az én anyám fétise ?

Figyelt kérdés
Nos.. hol is kezdjem, 20 éves vagyok és szerintem az tök természetes hogy ilyenkor már az ember társat keres illetve azon belül szexuális életet él. Nos az én édesanyám akár hányszor megtudja hogy egy fiúval találkozok legyen ez az aktuális párom, osztálytárs, régi ismerőst stb.. egyből olyanokat kérdez hogy: Milyen volt ? Védekeztetek ? Tudja a dolgát ? (Néha még azt is megkérdi hogy elég nagy-e neki az intim testrésze) Múltkor pont a kapott játékszerem szerettem volna megtisztitani, majd vissza menni a szobámba amikor is édesanyám meglátta hogy valami van a kezemben, egyből kérdezősködött hogy az mi, meg hogy mutassam meg mert érdekli. Egyszóval minden is érdekli az én szexuális életemmel kapcsolatban és ez engem kifejezetten zavar, hogy kislányként kezel mint aki nem tudd védekezni (kiemelném megint hogy 20vagyok) és +még észre se veszi mennyire zavar hogy érdeklik őt a részletek meg hasonló. Szóóóval csak az én anyám csinálja ezt, vagy ez teljesen normális ?!??!

2021. jún. 21. 10:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

10-es kérdező: Öhm, hát ő az itthoni házimunkát csinálja meg, meg főz. De alapvetően úgy van hogy az ajtó mellett van egy asztal a gépével, és totál kilát így ez miatt a szobából, habár ha az ágyba fekszik is kilát.. szóval... mind1 mit csinál a szobájába, akkor is kilát az ajtón, és látja ahogy elmegyek előtte. :/


Amúgy tudni kell róla hogy ha nem válaszolok neki valamire akkor megsértődik, esetleg dühös lesz és vitázni kezd (legyen szó bármilyen kérdésről) stb.. tehát minden féleképp én jövök ki úgy hogy hibás vagyok.

2021. jún. 21. 10:52
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Most ilyen kérdésekre lehet számítani amíg vége nincs a nyári szünetnek? De jó.
2021. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Majd megszokja. Ha soha nem mondasz neki ellent, akkor tovább fogja csinálni. Be kell szabályozni.


Ha megsértődik, akkor neki lesz rossz - nem neked.

2021. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
14-es kérdező, tudomásom szerint te döntöd el hogy melyik kérdést szeretnéd megnézni, illetve elolvasni. Ez az oldal azért van hogy bármit lehessen kérdezni, és én most ezt kihasználva egy nagyobb,számomra zavaró tényezőre keresek segítséget, valamilyen szinten megoldást. Sajnálom ha ez téged zavar, de gondolom felnőtt ember vagy, akkor miért nem mész és nézel esetleg filmet, vagy keresel másik kérdést. :) ?
2021. jún. 21. 10:56
 15/29 anonim ***** válasza:
91%
Pakold bőröndbe a játékszeredet, úgy vidd ki tisztogatni. Ha megkérdi, mhová viszed a bőröndöt, mondd meg, hogy költözöl, mivel nincs itthon magánéleted.
2021. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
6%

jól rákattantatok a vibrire.

nem normális.

jellemzőnek se tartom.

de mondtad már neki, hogy ez zavar, nem akarod vele megbeszélni?

2021. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy hányszor tömnek meg téged egy héten? Nem lehetsz rossz nunci, ha minden héten tolnak, mint a lopott biciklit!
2021. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
73%
Elég beteg család lehettek, mondjuk az is, aki műfasszzal a kezében flangál az anyja elői
2021. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
6%
Régen,anyuka is kipróbálta a vejnek valót !
2021. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
73%
Hát magadra vess, ha nem tetszik költözz el a vibrit meg ne lebegtesd a levegőben anyád szeme előtt. Vagy vegyél neki is egyet aztán nyugodtan lesz. ...de ez a kérdés akkora kitaláció
2021. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!