Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez mindenkinél így van, vagy...

Ez mindenkinél így van, vagy csak az én anyám fétise ?

Figyelt kérdés
Nos.. hol is kezdjem, 20 éves vagyok és szerintem az tök természetes hogy ilyenkor már az ember társat keres illetve azon belül szexuális életet él. Nos az én édesanyám akár hányszor megtudja hogy egy fiúval találkozok legyen ez az aktuális párom, osztálytárs, régi ismerőst stb.. egyből olyanokat kérdez hogy: Milyen volt ? Védekeztetek ? Tudja a dolgát ? (Néha még azt is megkérdi hogy elég nagy-e neki az intim testrésze) Múltkor pont a kapott játékszerem szerettem volna megtisztitani, majd vissza menni a szobámba amikor is édesanyám meglátta hogy valami van a kezemben, egyből kérdezősködött hogy az mi, meg hogy mutassam meg mert érdekli. Egyszóval minden is érdekli az én szexuális életemmel kapcsolatban és ez engem kifejezetten zavar, hogy kislányként kezel mint aki nem tudd védekezni (kiemelném megint hogy 20vagyok) és +még észre se veszi mennyire zavar hogy érdeklik őt a részletek meg hasonló. Szóóóval csak az én anyám csinálja ezt, vagy ez teljesen normális ?!??!

2021. jún. 21. 10:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező megoldást akarna, akkor nem ide írta volna ki....


Hóna alá csapja a törölközőt (beletekerve a vibrijét), és megy zuhanyozni. Anyukának talán ez ellen nem lesz kifogása...


De csak ventillálni akar.... Nem a megoldás érdekli.

2021. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
16%
Ha az apja lenne ilyen kíváncsi, az izgalmasabb lenne!😏
2021. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

kiégek az embereken...


1. Nem lebegtettem, meg hadonásztam a játékszerrel.

2. nem, nem műfasz.

3. nem basznak meg minden héten meg mit tudom én.

4. meg köszönném ha az apám kihagynátok ebből, ugyan is meghalt, meg wtf... még hogy az én családom a beteg, nem másznék rá 1 családtagomra se, se semmi ilyen. Betegek vagytok akik ezt gondolják!!!

Illetve, arra voltam kiváncsi hogy ez nálatok is előfordul-e :D de ksözönöm a negativ kritikákat :)

2021. jún. 21. 13:12
 24/29 A kérdező kommentje:
Illetve megköszönném ha privátba nem írnátok rám olyanokkal hogy xy évesek vagytok, egyedül éltek, és lenne hova mennem + meg is lennék b*szva. :) Nem vagyok a perverz, kanos állatokra kíváncsi.
2021. jún. 21. 13:14
 25/29 anonim ***** válasza:
13%
Látod, ez a baj, hogy nem dugnak meg minden héten! Ezért kell a dildo... Én minden nap tömnélek!
2021. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha megsértődik, mikor megkéred, hogy tisztelje a privát életedet, akkor érzelmileg zsarol. Így próbál feletted hatalmat szerezni.

Amúgy én anyám is hajlamos erre, sokszor azt hiszi, hogy a legjobb barátnőm és hogy ez milyen jó dolog. Közbe meg nagyon sokszor pont anyaként lett volna rá szükségem. Arról nem is beszélve hogy rengetegszer direkt kikotyogja a titkaimat olyanoknak, akiknek semmi köze nem lenne hozzá - és még el is ferdíti az igazságot. 25 évesen már kezdem megtanulni, hogy hogyan is bánjak vele (7 éve nem élek otthon). Sokat segített pl a Kiút a függőségből című köncs, pár ezer ft vagy könyvtárban beszerezhető.

De én tényleg erre tippelek, hogy így akar a legjobb barátnőd lenni, így akar minél szorosabb kapcsolatot létrehozni és megsértődik, ha nem sikerül ez. Nem ritka az biztos, de annál nehezebb bánni vele.

2021. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

26os vagyok, bocsi, könyv*

Ja és nem is írtam, hogy igen, enyém is rákérdez, hogy mekkora a fiúnak, milyen volt és hogyan védekezünk, plusz egyéb részleteket akar kiszedni. Oltárian kínos és zavar. De türelemmel meg lehet oldani, plusz majd a távolság segít.

2021. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
33%
Keress nyári melot, addig sem anyuddal vitaztok, ami még jobb kevesebb idöd van kérdések gyartasara.
2021. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire érdekli, miért nem úgy nevelt fel téged, hogy erre alkalmas kapcsolat legyen köztetek? Nem értem. Én ennél is durvább leszek, de úgy nevelem a gyereket, hogy ezt ő is élvezze, megosztani az élményeit, érzéseit, gondolatait, érdekeltségeit, mindent. Szegényke csak szeretnebkapcsolódni hozzád. Az a fura, hogy akkor miért nem úgy nevelt, hogy mindent megoszthatsz vele.
2021. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!