Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Butaság úgy coming outolni,...

Butaság úgy coming outolni, hogy megkérdezem anyát, hogy "te mit szólnál, ha kiderülne, hogy az egyik gyereked vonzódik a saját neméhez?" majd miután reagál és megkérdezi, miért kérdeztem, akkor kibökni neki?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy ezt lassan 4 éve tudom magamról. Pár barátom tudja, néhány osztálytársam sejti, 1-2 random ismerősöm is vágja, mert véletlen elsütöttem velük valami poént beszélgetés közben. Öcsém is tudja kb 8 hónapja, bár neki sem szándékosan mondtam el.

Anya és én elég közel állunk egymáshoz, mármint azt mondta párszor, hogy én vagyok a kedvenc gyereke, mert velem érti meg magát a legjobban, nyugtató hatással vagyok rá, jó nővér és húg vagyok meg ilyesmik, de félek, hogy, ha valahogy akaratomon kívül kiderülne az orientációm, akkor még jobban kiakadna, mintha én mondanám el, mert "mi az, hogy titkolózom előtte?" volt pár alkalom, mikor célozgattam rá, hogy tetszenek nők, de nem vette a lapot, egyszer mérges is lett, viszont egyszer mikor nagyon sírtam, mondta, hogy "engem nem érdekel, hogy férfival, nővel vagy egyedül leszel, nekem az a fontos, hogy boldog légy"-ez alapján úgy gondolom, talán elfogadna engem így is.

Már minden bajom van ezzel, a barátaim is kérdezgették, elmondtam-e már, de valahogy nem jött eddig a számra: próbáltam festeni, bi zászlót raktam egy karakter mögé, aki véletlen úgy néz ki, mint én, csináltam egy képet, amire rá írtam, hogy "I'm bi", vettem pride merch-et, hogy a ruhám beszéljen helyettem, de eddig nem vettem fel soha.

Csak anyának szeretnék outolni, persze tudom, valakinek biztos elmondja, de egyszer túl kéne ezen esni, mert nem hinném, hogy örülne, ha az esetleges leendő barátnőm bemutatása előtt 1 nappal nyögném ki, hogy "anya, amúgy bi vagyok, Kata, a barátnőm holnap itt szeretne aludni, köszi" - szóval ez így gáz lenne.

Bocsi, hogy ilyen sokat írok, de valahogy ma rágörcsöltem erre a témára, fejben már apának is majdnem outoltam magam, úgy kellett visszanyelnem a szavaimat.😅

Köszi, ha elolvastad és válaszolsz!😇

19/l



2021. júl. 1. 21:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnám.. egyszerűen csak ülj le vele beszélni.
2021. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet kérdezel egyből levágja, hogy mit szeretnél. Ha közel álltok egymáshoz csak mondd el neki, nem kell ezt túltolni. Ez olyan mintha elmondanád hogy "anyu Hetero vagyok ne utalj". Szóval ha szeret úgy is el fog fogadni, nyugi
2021. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
95%

2-es önmagában is vicces, szóval akkor elfogadod, de mégis megy egy kis rasszizmus. :D


Amúgy meg vagy mondd el, vagy ne, de gy, hogy úgymond a boagarat elülteted a fülében, hogy vajon miért kérdezett iylesmit, szerintem azért rosszabb sokkal.

2021. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

#2

Én nem vagyok leszbikus, de kb a tököm tele van ezzel a pasi kérdéssel, hogy minden frissen megismert 17-25 éves srácra azt mondják, hogy "nekem való", miközben én nem keresek senkit. Meg van, hogy hányingerem van és azt hiszik terhes vagyok, miközben nem szexeltem soha senkivel és nincs kedvem ilyen alkalmi pasival elveszíteni, barátom meg jó ideig nem lesz szerintem😅 szóval az előbújás kicsit talán megmagyarázná az érdektelenségem a random srácok felé🤷‍♀️

2021. júl. 1. 21:40
 5/46 anonim ***** válasza:
15%
De akkor a férfiakhoz nem vonzódsz. Eszerint akkor aszexuális vagy?
2021. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Vonzódom a férfiakhoz, de jelenleg nagyon úgy érzem, hogy nem szeretnék járni senkivel. Ilyen gyász időszakban vagyok több szempontból is és eléggé le vagyok hangolva, csak egy púp lenne a hátamon egy kapcsolat. Eddig kétszer voltam nagyon szerelmes srácba, párszor voltak szexuális érzéseim is random fiúk iránt meg az előbbi 2 iránt, viszont eddig nemigen volt tapasztalatom kapcsolatok téren, mikor utoljára próbálkoztam, az egy kínos, negatív élmény volt, úgyhogy úgy döntöttem, hagyom a fenébe, egyelőre.
2021. júl. 1. 21:49
 7/46 anonim válasza:
1%
Miért nem leszel egy kötetlen kapcsolatban, egy érett férfi szeretője?
2021. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
ha vonzódsz hozzájuk,akkor ne coming outolj,csak mondd meg nekik hogy nem szeretnél kapcsolatot ,és hogy hagyjanak fel a "baszogatással" hogy így a fiúk stb
2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
41%
Most akkor leszbikus vagy, vagy sem? Ha nem minek coming outolni?
2021. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nem szeretem az érett embereket. Úgy érzem parancsolgatni szeretnének, lenéznek engem és csak kihasználnának. Illetve nem vagyok megelégedve a testemmel és, ha valaki csak "használná" és csak ezt látná bennem, az nem esne túl jól.

Ha már ellenkező neművel kéne valamit kezdenem, akkor valahogy spontán kéne belefutni valami helyes srácba aztán flört és onnan tovább, később pedig nem látni egymást. Vagy valami lassan felépülős kapcsolatot, ahol mire testiség van, addigra beleszeretek az adott illetőbe.

Plusz ez az "érett pasi ágybetétje" pozíció olyan, mintha sugar baby/aranyásó lennék és én ettől viszolygok.

2021. júl. 1. 21:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!