Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Butaság úgy coming outolni,...

Butaság úgy coming outolni, hogy megkérdezem anyát, hogy "te mit szólnál, ha kiderülne, hogy az egyik gyereked vonzódik a saját neméhez?" majd miután reagál és megkérdezi, miért kérdeztem, akkor kibökni neki?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy ezt lassan 4 éve tudom magamról. Pár barátom tudja, néhány osztálytársam sejti, 1-2 random ismerősöm is vágja, mert véletlen elsütöttem velük valami poént beszélgetés közben. Öcsém is tudja kb 8 hónapja, bár neki sem szándékosan mondtam el.

Anya és én elég közel állunk egymáshoz, mármint azt mondta párszor, hogy én vagyok a kedvenc gyereke, mert velem érti meg magát a legjobban, nyugtató hatással vagyok rá, jó nővér és húg vagyok meg ilyesmik, de félek, hogy, ha valahogy akaratomon kívül kiderülne az orientációm, akkor még jobban kiakadna, mintha én mondanám el, mert "mi az, hogy titkolózom előtte?" volt pár alkalom, mikor célozgattam rá, hogy tetszenek nők, de nem vette a lapot, egyszer mérges is lett, viszont egyszer mikor nagyon sírtam, mondta, hogy "engem nem érdekel, hogy férfival, nővel vagy egyedül leszel, nekem az a fontos, hogy boldog légy"-ez alapján úgy gondolom, talán elfogadna engem így is.

Már minden bajom van ezzel, a barátaim is kérdezgették, elmondtam-e már, de valahogy nem jött eddig a számra: próbáltam festeni, bi zászlót raktam egy karakter mögé, aki véletlen úgy néz ki, mint én, csináltam egy képet, amire rá írtam, hogy "I'm bi", vettem pride merch-et, hogy a ruhám beszéljen helyettem, de eddig nem vettem fel soha.

Csak anyának szeretnék outolni, persze tudom, valakinek biztos elmondja, de egyszer túl kéne ezen esni, mert nem hinném, hogy örülne, ha az esetleges leendő barátnőm bemutatása előtt 1 nappal nyögném ki, hogy "anya, amúgy bi vagyok, Kata, a barátnőm holnap itt szeretne aludni, köszi" - szóval ez így gáz lenne.

Bocsi, hogy ilyen sokat írok, de valahogy ma rágörcsöltem erre a témára, fejben már apának is majdnem outoltam magam, úgy kellett visszanyelnem a szavaimat.😅

Köszi, ha elolvastad és válaszolsz!😇

19/l



2021. júl. 1. 21:23
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
80%
...Akkor biszex vagy?
2021. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

#9

Jó lenne, ha ez a mi családunkban működne...egyik abbahagyja, másik elkezdi, mire számonkérem őket, van, hogy megszólalnak, hogy "de én már egy hete/hónapja nem beszéltem veled erről"-ja, de mások igen

Másik, hogy a gyerekvállalással is piszkálnak, mintha az én hibám lenne, hogy öregek, és a legkisebb gyerekük is már tini.

Ami a vonzódást illeti, itt meg az a baj, hogy nagyon nehéz behatárolni az "esetemet" és alig tetszik valaki, akit mutogatnak és nők közül sokkal több van, aki bejön. Viszont ez egy logikus érv, én is pont emiatt a dilemma miatt tettem fel a kérdést.

2021. júl. 1. 22:00
 13/46 A kérdező kommentje:

#12

Igen, de ezt beleírtam a kérdésbe és a kulcsszavakhoz.

2021. júl. 1. 22:01
 14/46 anonim ***** válasza:
29%
A kérdésben viszont félreérthető voltál.
2021. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem várjál még egy 5-6 évet ezzel a koming outolással, amíg hülyét nem csinálsz magadból mindenki előtt.

Lehet addig belédakad egy olyan ellenkező nemű, hogy azt is szégyellni fogod, hogy ilyesmi a fejedben megfordult.


Egyébként is felesleges szerintem, ha tényleg így gondolod akkor ne a heterókat borítsad ki ezzel, mert tök felesleges, és csak hátrányod lesz belőle. Egyszerűen csak maradj diszkrét azokkal akikre ez nem tartozik és keresd homokosok társaságát. Ennyi.

2021. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne ha csak akkor szólnál neki ha van párod és be akarod mutatni?
2021. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
25%
Én komolyan nem értem, a melegek/leszbók tényleg nem vágják, hogy MINDENKI tudja és látja, mi a helyzet?
2021. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
17%

" Illetve nem vagyok megelégedve a testemmel és, ha valaki csak "használná" és csak ezt látná bennem, az nem esne túl jól."


Na ebből látszik, hogy csak feltünésid van.

Ha valaki "csak" használná, de igazán ért is ahhoz amit csinál, arra te se mondanál nemet, sőt alig várnád a következő alkalmat.

2021. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, és ha elmondanád a szüleidnek, amit 7-ben írtál? Akkor talán megértenék, hogy alapvetően vágysz társra, férfira, csak pont most nem. Ezért hülyeség lenne leszbikusnak mondani magadat.
2021. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, attól hogy neked mindegy mi van, csak dugjanak meg, már még nem ilyen alja-ember.
2021. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!