Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szembesítette itt valaki...

Szembesítette itt valaki felnőttként a bántalmazó , beképzelt, öntelt szüleit azzal, hogy minden elképzelésük ellenére pocsék szülők voltak? Hogyan zajlott? És mi volt az eredménye?

Figyelt kérdés

2021. júl. 3. 15:22
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%
Igen, megtettem. Lenéző volt akkor is, mint szokott. De majd az öregotthonban nézzen le, amikor letojom továbbra is.
2021. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
6%
8#Én sejtem,hogy ki vagy.Már többször fröcsögted itt a gyk-n a nyomorúságod.Ismerem Anyud,volt munkatársait is,hát megvolt a véleményük rólad.Elég szánalmas,hogy ennyi idősen ide jársz rinyálni,egy kicsit söprögess a házad táján :)
2021. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%

"Amúgy nyilván azért viselkedtek úgy, ahogy mert azt tartottak helyesnek és nem azért, hogy jól kibaxxanak veled."


Hogy lehet már helyesnek tartani azt, hogy nem érdekli a gyerekének a lelkivilága, nem érdeklik a gyerek örömei, bánatai, tervei, céljai. Kicsi korban sem, iskolás korban sem, kamaszkorban sem, később sem. Semmit nem tudott rólam középiskolás koromban sem (kivéve a jegyeimet, ami természetes volt, hogy az osztályban az élvonalban vagyok,stabil 4,6 átlagot hoztam).

Aki azt hitte, hogy az a jó, hogy tapos a gyerekén, amikor a gyereke maga alatt van, akkor még belerúg kettőt, az nem normális, hiába véded a magad fajta genny szar szülőket.

2021. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekkoromban anyám korán vitt minket az óvodába. 5-kor indulni kellett. Egy 4-5 éves gyerek fáradt, sírós ilyenkor. Öcsémmel sokszor nyavalyogtunk húzattuk magunkat. Olyankor jól képen törölt minket vagy a kezünket tördelte. Aztán nagyobb lettem és egyszer gondoltam meglepem és kitakarítottam a lakást. Örült neki addig, amíg el nem kezdett mosni. Ugyanis a lefolyóból feljött a víz. Erre jól megtépett, hogy biztos azért csináltam rendet, mert eldugaszoltam a lefolyót. Felnőttként már szégyelltem volna felhozni ezeket a dolgokat, eseményeket. Halála előtt 5 évvel ágyhoz kötött lett, gondoskodtam róla.
2021. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%

13-as, a 8-as én is lehetnék akár, szinte ugyanez a történetem. (És még én is dolgoztam az anyám munkahelyén egy évig).

Akkor ismered az én anyámat is?:DDDDD

2021. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
6%

14!


Ha ez az alap stílusod, ez az agresszív bunko style, nem csodálom, ha a szüleid nem bírnak elviselni. Nem védtem a világon senkit és azt sem írtam, hogy szülő lennék.

2021. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
17-es, teljesen mindegy, hogy kinek mi a stílusa. A lényeg, hogy a szülőnek kell, hogy több agya legyen a történetben.
2021. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
86%
Na, megjöttek a "tökéletes" szülők. Akik majd csodálkozni fognak, milyen szépen süt be a nap az idősotthon ablakán.
2021. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem rengeteg a hasonló sztori. Én ha valakiét olvasom, van, amikor komolyan elgondokozom, hogy ezt így egy az egybe én is leírhattam volna. És még nincs is fent mindenki a gyk-n.
2021. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%

13-as, ne strapáld magad, ez nem talált be.

Anyám munkatársai pont hogy bírtak,(még most is kapcsolatban vagyok többel is közülük), ők anyámat is bírták, és meg voltak győződve, hogy milyen barátnői anya-lánya kapcsolat van köztünk, és milyen jó nekünk.

Pont ez az érdekes benne, a látszatról szólt.

2021. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!