Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az anyám engem (19 éves vagyok, és még tanulok) akar elköltöztetni, (hmm inkább utcára tenni), ahelyett, hogy a 29 éves, majdnem nettó 500 ezret kereső bátyámmal beszélgetne el?

Figyelt kérdés

Testvérem elkezdett szidni ma is. Számonkértem, hogy miért szid állandóan, amikor nincs rá oka. Erre ököllel meg akart ütni. Önvédelemből felemeltem a kezemet, erre anyám rám szólt, hogy mit csinálok a fiával...


Azért szúrom a szemüket, mert még nem kerestem munkát, pedig azon vagyok. Bár nem tudom mi közük van hozzá, amikor én nem kérek semmire pénzt a szüleimtől. Az, hogy itt lakok, és eszek, azt hittem nem probléma, ha a testvérem is ehet.



Nah, mindegy, erre anyám inkább engem vert meg, hajamat is kitépte kicsit, leöntöttek hideg vízzel , kezemet kicsavarta, hasonlók.


Van más is ilyen cipőben? Ha nincs munkám, hova menjek? Nem bírom ezt már tovább. Halálomat kívánja a "testvérem", olyanokkal vádolnak, hogy lopok. Soha nem loptam, én nem értem, ki akar utálni, hogy egyke "gyerek" maradjon. Nagyon beteg.


Valami tanácsot adjatok, légyszíves.



2021. júl. 4. 19:17
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
8%
Hideg vízzel a hisztériázót öntik le.
2021. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
#11 Te kibírnád hang nélkül, ha ütnének? Nem a "hisztéria" volt előbb, hanem az ütések...
2021. júl. 4. 20:03
 13/58 anonim ***** válasza:
94%

Ősztől nem lehetsz kollégista az egyetemen mondjuk?

Sok problémán tudna enyhíteni, ha nem kellene naponta hazamenned hozzájuk.

2021. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
#13 Utána járok. Az lesz a szép, ha újból online oktatás lesz, ezt pedzegetik.
2021. júl. 4. 20:04
 15/58 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk Szegeden engedték maradni november után is azokat, akiknek volt rá indokuk. Lazán vették most, olyan is maradhatott, aki annyit írt, hogy a városban diákmelózik. :)
2021. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
92%
Amit veled művelnek, az konkrétan bűncselekmény. Csatlakozom az előttem szólókhoz: amint lehet, próbálj lelépni, és szakíts meg velük minden kapcsolatot. Milyen szakon tanulsz? Van-e elvi lehetőséged átmenni levelezőre, munkát keresni és összeköltözni pár másik fiatallal egy albérletbe? A kollégium tényleg rizikós, ha megint online oktatás lenne. Vagy van-e olyan barátod, ismerősöd, akihez menni tudnál, amíg nem rendeződik a helyzeted?
2021. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
73%
Megkérdezhetem hogy a bántalmazás mióta tart?
2021. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

#16 nincs levelező, barátaimhoz nem mehetek, mert nem férnék el, meg nem is akarják.


#17 anyám nem szokott verni. Ebben az évben volt, hogy kétszer csak felpofozott, meg ököllel nekem jött, meg ez a mai nap volt még ilyen, de nem szokott verni. "Testvérem" szeret fenyegetni, hogy leüt, megver, inkább a verbális bántalmazás az, ami nagyon megy

2021. júl. 4. 20:27
 19/58 A kérdező kommentje:
De amúgy az ő részéről évek óta cseszeget, degradál, fenyeget, elhord mindennek.
2021. júl. 4. 20:28
 20/58 A kérdező kommentje:
Nem is a fizikai része itt a lényeg, bár nagyon megviselt, és nem éreztem igazságosnak.
2021. júl. 4. 20:30
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!