Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az anyám engem (19 éves vagyok, és még tanulok) akar elköltöztetni, (hmm inkább utcára tenni), ahelyett, hogy a 29 éves, majdnem nettó 500 ezret kereső bátyámmal beszélgetne el?

Figyelt kérdés

Testvérem elkezdett szidni ma is. Számonkértem, hogy miért szid állandóan, amikor nincs rá oka. Erre ököllel meg akart ütni. Önvédelemből felemeltem a kezemet, erre anyám rám szólt, hogy mit csinálok a fiával...


Azért szúrom a szemüket, mert még nem kerestem munkát, pedig azon vagyok. Bár nem tudom mi közük van hozzá, amikor én nem kérek semmire pénzt a szüleimtől. Az, hogy itt lakok, és eszek, azt hittem nem probléma, ha a testvérem is ehet.



Nah, mindegy, erre anyám inkább engem vert meg, hajamat is kitépte kicsit, leöntöttek hideg vízzel , kezemet kicsavarta, hasonlók.


Van más is ilyen cipőben? Ha nincs munkám, hova menjek? Nem bírom ezt már tovább. Halálomat kívánja a "testvérem", olyanokkal vádolnak, hogy lopok. Soha nem loptam, én nem értem, ki akar utálni, hogy egyke "gyerek" maradjon. Nagyon beteg.


Valami tanácsot adjatok, légyszíves.



2021. júl. 4. 19:17
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Mindig a "testvér" miatt alakul ki a veszekedés. És rajtam csattant.
2021. júl. 4. 20:31
 22/58 anonim ***** válasza:
93%

9-es írtam hogy ahogy tudja kerüljön minden konfliktust magyarán a szürke kő technikát alkalmazza. Ha ez sikerül neki akkor nincs konfliktus se ilyen dolgok.


Az amiről te beszélsz az a konfliktus után volt. Nem tudom azt nem írta a kérdező, hogy reagál-e ezekre a provokatív bántó dolgokra a testvére részéről ha csak annyit mond, hogy foglalkozzon a saját dolgával a testvérének már az konfliktust generál.

2021. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
#22 az is konfliktust generál. Amiatt képes lenne, állítása szerint, megverni, hogy menjen már le ő a boltba, mert én most mosogatok
2021. júl. 4. 20:33
 24/58 A kérdező kommentje:
*hogy megkérem, menjen le a boltba.
2021. júl. 4. 20:33
 25/58 anonim ***** válasza:
99%
500-at kap a testvéred a semmire, és még téged akar kicsinálni... Remelem, nem pszichológus... Durva, mérgező egy család. Érdemes a kollégiumot megpróbálni. Írd le egy kérelemben a helyzetet, valamit biztos tudnak biztosítani.
2021. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy mindketten fiúk vagytok?
2021. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
#26 lány vagyok
2021. júl. 4. 20:38
 28/58 anonim ***** válasza:
99%
Uh, az így még durvább...
2021. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
#25 és engem akarnak innen eltakarítani. Anyám kijelentette, hogy bátyám maradhat , én meg oldjam meg az életem, mert már felnőtt vagyok.
2021. júl. 4. 20:39
 30/58 anonim ***** válasza:
26%
Akkor jól sejtettem hogy a báttyád bemanipulálta édesanyádat nekem ez volt a tippem. Akkor lehet beszélgetned kéne anyukáddal amikor odamegy hozzád mert fogja bánni szerintem azt a dolgot amit leírtál gondolom nem csesztettek előtte a munkával. Biztos báttyád hangolta ellened anyukádat apukád meg ugye irtad nem tett semmit de nem is védett első körben édesapáddal kéne beszélned utána anyukáddal régi közös jó emlékeket mesélni neki, hogy emlékszel amikor a kertbe megérett a dinnye és én totyogóként lelkesen trappoltam utánad mert nagyon ízlett a tavalyi életem első dinnyéje és ennek kapcsán még egy mesét is meséltél? Most csak mondtam egy példát hogy kezd a régi jó emlékeket.
2021. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!