Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az anyám engem (19 éves vagyok, és még tanulok) akar elköltöztetni, (hmm inkább utcára tenni), ahelyett, hogy a 29 éves, majdnem nettó 500 ezret kereső bátyámmal beszélgetne el?

Figyelt kérdés

Testvérem elkezdett szidni ma is. Számonkértem, hogy miért szid állandóan, amikor nincs rá oka. Erre ököllel meg akart ütni. Önvédelemből felemeltem a kezemet, erre anyám rám szólt, hogy mit csinálok a fiával...


Azért szúrom a szemüket, mert még nem kerestem munkát, pedig azon vagyok. Bár nem tudom mi közük van hozzá, amikor én nem kérek semmire pénzt a szüleimtől. Az, hogy itt lakok, és eszek, azt hittem nem probléma, ha a testvérem is ehet.



Nah, mindegy, erre anyám inkább engem vert meg, hajamat is kitépte kicsit, leöntöttek hideg vízzel , kezemet kicsavarta, hasonlók.


Van más is ilyen cipőben? Ha nincs munkám, hova menjek? Nem bírom ezt már tovább. Halálomat kívánja a "testvérem", olyanokkal vádolnak, hogy lopok. Soha nem loptam, én nem értem, ki akar utálni, hogy egyke "gyerek" maradjon. Nagyon beteg.


Valami tanácsot adjatok, légyszíves.



2021. júl. 4. 19:17
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:
#30 adja alá a lovat, ez így igaz. Ki akar innen utálni, hogy egyke legyen. 30 évesen itt tart.... és az én fiatalságomat teszik tönkre a folyamatos bántalmazással. Elkeserítő, komolyan. Ilyen egy fs életet. Ezért is írtam ki a kérdést, hogy hátha valaki hasonló cipőben jár/ járt, de kijött ebből, és azóta boldog vagy valami ilyesmi. Lenne valami pozitív példa előttem.
2021. júl. 4. 20:44
 32/58 anonim ***** válasza:
97%

Csodálatos férj és anyós lesz belőlük, te jó ég... Anyuci szerelmes a pici fiába, a lánya pedig takarodjon...

Kérdező, elhiszem, hogy most nagyon sötétnek és kilátástalannak tűnik minden. Hidd el, ez is jóra fordul! Próbáld higgadt fejjel végiggondolni a lehetőségeidet. Látsz-e esélyt rá a jelenlegi szakod mellett annyi pénzt keresni, hogy (akár diákhitellel) önellátó legyél? Kollégiumban, vagy másokkal együtt egy albérletben meghúzhatnád magad. Másik opció: beszélsz-e nyelveket? Mennyire lenne reális kimenni külföldre? Kezdetnek, ugródeszkának még egy bent lakós gyerekfelügyelős meló is megtenné. Ehhez nyilván az egyetemet szüneteltetni kellene, de most az a legfontosabb, hogy kikerülj ebből a közegből, és ne kelljen 10 év pszichoterápia ahhoz, hogy egészséges felnőtt életed legyen. Gondold végig, és ha úgy ítéled meg beszélj erről a barátaiddal. Lehet, hogy épp nekik jut eszükbe valami, ami neked most nem.

2021. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazan ertettem azt a konnyezo mosolyt amikor elarultad a szakmaja egy reszletet ezt egy picit ellentmondasnak ereztem ha ez igaz hiszen teged is verbalisan bantalmaz. De azt a halál kulcsszavat sem értem. Ezt hogy érted? Életveszélyesen fenyeget? Mert akkor minél előbb kérj segítséget hatóságoktól.


Egy picit amugy emiatt a ketto miatt enyhe troll unatkozik es ijesztegeti az itt levoket erzete van az embernek ha ez igaz akkor nem bigyesztene valaki oda egy komoly dolog melle egy ilyen smile-t :'), es a kulcsszó is fura.


Én vagyok az aki azt mondta hogy ha bántalmaznak kérj segítséget.

2021. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
#32 beszélek. Köszi, a támogatást:)
2021. júl. 4. 20:51
 35/58 A kérdező kommentje:
#33 azért tettem oda, mert emberekkel foglalkozik, de a saját testvérével meg ezt teszi. :')--> sírni tudnék. Azért használtam. A halál kulcsszó pedig azért került oda, mert annyira fáj, hogy ez van, hogy szívem szerint elhunynék.
2021. júl. 4. 20:54
 36/58 A kérdező kommentje:
#33 így már értem, hogy trollnak hittél, de bár ne lenne igaz, és nyugodt lenne a környezetem.
2021. júl. 4. 20:55
 37/58 anonim ***** válasza:
84%

Ezekre amugy meg ha igaz is es csak kinodba irtad ezt a smiley-t ilyen helyeken egy jo tanács hagyd el mert van akiben ilyen kerdeseket fogsz kivaltani mint amiket en irtam. 33-as vagyok.


Amugy valakitol segitseget kene kerned de szakmabelitol aki tud is segiteni.

2021. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
96%
Oké igy hogy elmagyaraztad ertheto nem en neztelek trollnak hanem eszrevettem ezt az ellentmondasnak tuno igy már érthető smiley-t es ezert jeleztem hogy ezt jobb ha tisztazod mert lesz aki emiatt trollnak fog hinni.
2021. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
90%
Vicces, hogy egyetemistaként, ilyen állítólagos család és élet mellett akkor nézel utána a kolinak, mikor itt javasolják.
2021. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
50%
Ugy teljesen véletlen nem iszogatod a bátyus piáit havi 3000 ezer forintnyi értékben?:D
2021. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!