Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az anyám engem (19 éves vagyok, és még tanulok) akar elköltöztetni, (hmm inkább utcára tenni), ahelyett, hogy a 29 éves, majdnem nettó 500 ezret kereső bátyámmal beszélgetne el?

Figyelt kérdés

Testvérem elkezdett szidni ma is. Számonkértem, hogy miért szid állandóan, amikor nincs rá oka. Erre ököllel meg akart ütni. Önvédelemből felemeltem a kezemet, erre anyám rám szólt, hogy mit csinálok a fiával...


Azért szúrom a szemüket, mert még nem kerestem munkát, pedig azon vagyok. Bár nem tudom mi közük van hozzá, amikor én nem kérek semmire pénzt a szüleimtől. Az, hogy itt lakok, és eszek, azt hittem nem probléma, ha a testvérem is ehet.



Nah, mindegy, erre anyám inkább engem vert meg, hajamat is kitépte kicsit, leöntöttek hideg vízzel , kezemet kicsavarta, hasonlók.


Van más is ilyen cipőben? Ha nincs munkám, hova menjek? Nem bírom ezt már tovább. Halálomat kívánja a "testvérem", olyanokkal vádolnak, hogy lopok. Soha nem loptam, én nem értem, ki akar utálni, hogy egyke "gyerek" maradjon. Nagyon beteg.


Valami tanácsot adjatok, légyszíves.



2021. júl. 4. 19:17
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..



Legalább ezt a földbe fekvőbe belerug szöveget ne nyomtad volna megint. :D :D Mint a linkelt kérdésben is tetted....

2021. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
#52 ezek egy kifejezés. Ennyire ráérsz? Úristen, képzeld vannak emberek, akiknek hasonló gondjaik vannak. Ennyire nem lehetsz korlátolt.
2021. júl. 4. 21:50
 53/58 A kérdező kommentje:
Légy ebben a hitben, ha örömet okoz
2021. júl. 4. 21:51
 54/58 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, nem csak én szoktalak felismerni, ha valami mónika show szintü kérdés van, szinte mindig te vagy az.
2021. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
86%
#52: 👍👍👍😁
2021. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
50%
Költözz hozzánk, elférsz a másik szobában... :D
2021. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
83%
Munka, nem munka, penz, nem penz.... Ez egy Tema. De az hogy verekedtek a csaladban... Nagyon gaz. Inkabb koltozz El es ne vedd fel ezt a stilust
2022. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Te valami csicska vagy, hogy anyád meg a testvéred 19 évesen ver? Egyáltalán minek laksz otthon?
jan. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!