Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Máshol is szokás a gyerek...

Máshol is szokás a gyerek csicskáztatása?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, hogy az idõs nagyszülõ nem olyan gyors, mint a gyerek vagy hogy mindenkinek van feladata. Hanem, hogy a gyereket kuldtek el cigiért vagy vele fozettek a kavet, regen meg a tv csatornakat is veluk kapcsolatattak at.
2021. júl. 9. 11:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
61%

Az neked csicskáztatás,hogy le kell főznöd egy rohadt kávét?


Ott van az intézet,ott majd aztán tényleg csicska leszel.

2021. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
75%
Most komolyan? Ezt csicskáztatásnak nevezed?! Én itthon mosogatok, pórszívózok, enni adok az állatoknak, ablakot pucolok, virágot/veteményest öntözök, gyomlálok, teregetek, ruhákat teszem el, de még ezt sem tartom csicskáztatásnak. Azért mert ételt kapsz, van tető a fejed felett és mindent megkapsz amit csak akarsz, azért még kell dolgozni. Én így fogom ezt fel és egyébként is te akkor nem csinálsz semmit otthon? Döglődsz míg látod, hogy a szüleid kifulladt a tüdejüket, hogy tisztaság legyen körülötted?
2021. júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
74%
téged nem, de amikor apám a homokot söpörtette le a földröl...más állította le
2021. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szerintem mindenki volt. Hazimunka mellett mindig engen küldtek cigiert es kenyerert. Aztan mamamnak a gyógyszereit is en vettem meg, szamlakat is en fizettem, majd veszekedtek velem, hogy miert nem érek haza időben, vagy hogy miért vagyok fáradt. Iskolatáska mellett két kezemben egy egy zacskó, mert szinte minden nap bekuldtek valamiért hazafelé a boltba. Sokszor nem is adtak elég pénzt és mindig pont az lett volna letfontossagu amire nem telt a pénzből. Olyankor visszakuldtek, elvégre is csak egy 15 perc oda, 15 perc vissza. Jelzem, anyám is ott ment el minden nap. Ezt kicsit csicskaztatasnak tekintem, a házimunkát nem.
2021. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
51%
De igen ,csicskáztatás.Ugyanis a szívességeket önként teszi meg az ember, nem parancsszóra. Az, hogy az anya-apa főz,mos,takarít, az beletarozik a felnőtt családos életébe, ő akart gyereket, hát igen ,az munkával jár. Vagy vegyen fel házvezetőnőt, ha nem akarja csinálni, de ne a gyereket ugráltassák mindenért,amire ők LUSTÁK.
2021. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
37%
Át kell kapcsolnod a tévét? Úristen, túlélted? XD
2021. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
65%
Én is rühelltem, mikor engem küldtek el 1-2 dologért a boltba, mert elfelejtettek venni a bevásárlás alatt. Mindennek van következménye, és nem a gyereket kell elküldeni oda, hanem akkor ,ha hülye voltam, visszamegyek, hogy máskor majd ne feledkezzek el erről. Bezzeg ez visszafele sose működött, ha én b.sztam el valamit, akkor azt mindig nekem kellett megoldani. Az meg,hogy "bezzeg az anya mos főz takarít..." hát f.szom, ez a dolga, ezt vállalta a házassággal és a gyerekszüléssel.
2021. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
48%
"De igen ,csicskáztatás.Ugyanis a szívességeket önként teszi meg az ember, " És a házimunkát is önként végzi gondolom, hisz ott él, nem kisherceg akit ki kell szolgálni. Nem jön rinyálnia gyakorira hogy el kellett mosogatni, vagy leszaladni a boltba, esetleg megfőzni egy nyamvadt kávét.
2021. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
50%
Jaj,a szokásos "neménakartammegszületni" rinya. De megszülettél, a szüleid meg nem cselédek:és nem rokkansz bele ha nincs kinyalva a popód, és meg kell csinálnod alap dolgokat.
2021. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
66%
Meg fogsz lepődni: a szülőséggel nem azt vállalja senki hogy szül magának egy gazdit, akit ki kell szolgálni.
2021. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!