Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy megengedjék...

Mit tegyek hogy megengedjék anyuék hogy rendeljek ruhát?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni és most lesz a szülinapom és már 2-szer rendeltem erről de nagyon sokat kellett könyörögnöm hogy megengedjék nekem az elsőnél össze is vesztünk és most itt a szülinapom és azt gondoltam hogy 30. 000 forintért akarok rendelni és anyáék fizetnének 10.000 et 20.000 et pedig én és szerintetek ez jó és még tipp hogy hogy vegyem rá őket?

2021. júl. 10. 00:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
61%

Bár az én gyerkőcöm költene ruhára. Ő inkább ps játékra meg hasonlókra szokott kuncsorogni. :D


Bár tudom lehet én rontottam el valamit.


Szerintem oszd be a 20 ezer forintot. Másrészt inkább személyesen vásárolj, mert ha nem jó a méret, vagy élőben mégsem tetszik, sok macera cseréltetni.

2021. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
86%

3-as


Kínaiból márkás ruha?! 🤣🤣🤣 Remélem ezt csak trollkodásnak szántad. A KSH márka mióta márkás? 😂 Az életbe nem hallottam róla.

2021. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
73%

Mióta jobb a márkás ruha, mint a kínai, amit szó szerint ugyanaz a gyerekmunkás varrt össze ebédjegyért?


Nem akarlak megsérteni kedves kérdező, de abból ítélve, hogy nem tudod összeszedetten, tagoltan leírni a gondod, elég fiatal lehetsz. 30.000 Ft nem kevés pénz egy (egy?) ruhára, pláne ha fiatal vagy, pláne látatlanban rendelve, amit fel se próbálhatsz. Arról nem is beszélve, hogy nem tudjuk, milyen az anyagi helyzetetek, de 30 ropi sokaknak félhavi fizetése...

2021. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
32%

Márkás ruha = márkajelzést! fizeted meg.


Pl A párom Converse tornacipője egy év után szakadt szét, az én noname legolcsóbbam meg 5. éve nyúzom és már a fél világot bejártam vele.


Stb.

Azt hiszed a márka garancia bármire is? Egy fenét!

2021. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként én 30 rongyból egy komplett nyári ruhatárat simán összedobok ;) Ja, hát nekem jó az 3 frankos felső is (kb 1000 huf), ami ugyanúgy kibír 4-5 évet.
2021. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy értelmeztem, hogy a szülőknek a rendeléssel van bajuk. Ha megbízható oldalról rendel az ember, akkor nem lehet gond. A legtöbb helyen akár ingyen is vissza lehet küldeni a ruhát, illetve akár utánvétes fizetés is van. Én az utóbbi egy évben csak rendeltem a ruháimat és semmi gáz nem volt vele, ha nem lett jó, visszaküldtem.
2021. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
Mi a gondjuk ezzel?Nem írod le és így olyan értelmetlen az egész.30 000 Ft az nem kevés ruhákra.Én felnőtt létemre max 15 000 Ft-ért szoktam rendelni de az már tényleg a maximum.Az sem mindegy milyen ruhákat rendelsz és hogy fiú vagy e vagy lány.Kicsit több részlet kellene és úgy lehetne erre a kérdésre érdemben válaszolni
2021. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
55%

Az en anyum is felt a rendelestol.Egyszer rendeltem utana csak izzik a bankkartya folyamatosan jar hozzank a courier mar ismernek telefonbol... :D

Ha normalis oldalrol rendeltek 100% nem vernek at.

2021. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a 30ezer nem olyan sok ruhákért, ha egész nyárra vásárolnád. Most nézegettem fast fashion ruhaboltokat (Bershka, Zara, H&M, New Yorker stb) a pólók olyan 3-4-5ezer, rövidgatya 7 körül kezdődik ha nincs akció, fürdőruhák is olyan 6 körül vannak ha alsó-felsőt veszel. És a legtöbb fiatal ezeken a helyeken vásárol mivel itt lehet kapni azt amit kb mindenki hord. Mondjuk amúgy tényleg jobb lenne ha leírnád hogy a szüleidnek a vásárlás melyik részével van baja: az oldallal ahonnan rendelnél vagy az árral? Mondjuk ha te fizetnék 20at belőle ők meg 10et és szülinapodra lenne akkor azzal nem értem mi baja lenne a szüleidnek, hacsak nem vagytok nagyon rossz anyagi helyzetben.
2021. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
20%
A kérdező túl sok Holényi Zitát nézett. :D
2021. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!