Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy megengedjék...

Mit tegyek hogy megengedjék anyuék hogy rendeljek ruhát?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni és most lesz a szülinapom és már 2-szer rendeltem erről de nagyon sokat kellett könyörögnöm hogy megengedjék nekem az elsőnél össze is vesztünk és most itt a szülinapom és azt gondoltam hogy 30. 000 forintért akarok rendelni és anyáék fizetnének 10.000 et 20.000 et pedig én és szerintetek ez jó és még tipp hogy hogy vegyem rá őket?

2021. júl. 10. 00:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
73%

Gondoltam hogy lány vagy😊Én is de 19 darab ruhát még sosem rendeltem.Rendelj kevesebbet és akkor lehet nem lenne gondja ezzel a szüleidnek.A többire pedig máskor visszatérsz vagy ha elfogynak lesz helyette sokkal jobb is mert az online shop-okban folyamat vannak újabbnál újabb modellek

#17

2021. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Végül megrendeltem még anyum is rendelt meg még egy rokonom de végül igy 21 db lett de már rendeltem erről az oldalról teljesen meg vagyok vele elégedve úgyhogy minden jooo
2021. júl. 13. 22:37
 33/33 anonim ***** válasza:
69%

24-es

Akkor ne írj olyan hülyeséget, hogy te a kínaiból vettél márkás ruhát. Nincs gondom azzal, ha valaki ott vásárol, de mikor azt úgy állítja be mintha valami gucci lenne, attól kiráz a hideg.

2021. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!