Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy befejezze?

Mit tegyek, hogy befejezze?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos testalkatú, 19 éves lány vagyok. A családom többi tagja eléggé el van hízva,jóval a normál BMI érték felett vannak, és ez tulajdonképpen az életmódjuknak köszönhető, nagyon sok kenyeret esznek, nem sportolnak stb. Kiskoromban én is duci voltam, de aztán tudatosult bennem, hogy amit a szüleimtől látok, az nem egészséges, szóval már évek óta edzek heti 3szor, igyekszem egészségesen étkezni, jól is érzem magam a bőrömbe. Anyám viszont napi 30szor legalább elmondja, hogy undorító girhes vagyok, mindenféle cukros csokikkal, zsíros húsokkal próbál tömni, amikből persze eszek is, csak mértékkel. Anorexiával is gyanusítgat, holott napi 5ször eszek. Annyira unom már, hogy bármikor amikor elmegy mellettem elkezd ezen pattogni, vagy ha megölelem ellök magától, hogy csontos vagyok és így nem szeret. Mondtam már neki is, hogy zavar, hogy az nem egészséges ahogy ők élnek, de csak nem fejezi be...

2021. júl. 14. 07:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2021. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád egyszerűen irigyli, hogy Te le tudtál fogyni. Megpróbál rád hatni,hizzal vissza,akkor majd szeretni fog. Ez zsarolás,anyukád nem tud lefogyni,akkor legyél Te is kövér.Ha rád szól,Te is szólj vissza,ne hagyd magad!
2021. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

"Anyám viszont napi 30szor legalább elmondja, hogy undorító girhes vagyok"

Te meg mondd, hogy ő még egy undorító hájpacni

2021. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Anyád valószínűleg irigy, hogy jól nézel ki, ő meg dagadt. Egyébként milyen magas vagy és hány kg?
2021. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális a testalkatod a magasságodhoz viszonyítva.

Ne foglalkozz vele, az irigység beszél belőle, csak neked ezt úgysem fogja elmondani! Amúgy is azokra az emberekre jellemző a beszólogatás (nemcsak a testsúlyra, és egyéb külső tulajdonságokra), akik magukkal nincsenek megelégedve, ezért abban élik ki magukat, ha másokat b@szogathatnak.

2021. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális, átlagos a testalkadot. Én is ennyi voltam mindig, igazából túl sokat tennem sem kellett érte, és elég izmosan. Aztán jött egy baleset, és 40 is elmúltam, most sajnos már volt,hogy 63 kg is voltam, de most már újra 58-89. Szerintem is csak féltékeny Anyukád, ha nem is tudatosan.
2021. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Én is erre gondoltam, hogy irigy, de annyira visszataszító dolog ez egy anya-lánya kapcsolatban, hogy nem nagyon tudom felfogni...
2021. júl. 14. 12:39
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem tudatos Nála, nem tudja,hogy ez zavarja, csak kijön rajt.
2021. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonymousreview60 ***** válasza:
61%
#17: Akkor még valami, hogy undorodj: Egyes nők, amikor már nagymamák lesznek - de főleg a külsejükkel manipulálók még sokkal hamarabb - irigyek lesznek a kivirágzó 16-26 éves lányukra, nem is kicsit.
2021. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyád ostoba +irigy a saját lányára, szomorú.
2021. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!