Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy befejezze?

Mit tegyek, hogy befejezze?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos testalkatú, 19 éves lány vagyok. A családom többi tagja eléggé el van hízva,jóval a normál BMI érték felett vannak, és ez tulajdonképpen az életmódjuknak köszönhető, nagyon sok kenyeret esznek, nem sportolnak stb. Kiskoromban én is duci voltam, de aztán tudatosult bennem, hogy amit a szüleimtől látok, az nem egészséges, szóval már évek óta edzek heti 3szor, igyekszem egészségesen étkezni, jól is érzem magam a bőrömbe. Anyám viszont napi 30szor legalább elmondja, hogy undorító girhes vagyok, mindenféle cukros csokikkal, zsíros húsokkal próbál tömni, amikből persze eszek is, csak mértékkel. Anorexiával is gyanusítgat, holott napi 5ször eszek. Annyira unom már, hogy bármikor amikor elmegy mellettem elkezd ezen pattogni, vagy ha megölelem ellök magától, hogy csontos vagyok és így nem szeret. Mondtam már neki is, hogy zavar, hogy az nem egészséges ahogy ők élnek, de csak nem fejezi be...

2021. júl. 14. 07:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
50%
A 8as tuti dagadék. XD
2021. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!