Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy megfeleljek...

Mit tegyek, hogy megfeleljek anyámnak???

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy mindig segítek neki, főzni, mosni, teregetni, takarítani, minden.. Nem is szólok semmit ezért. Nem jártam soha sehova, nincsenek barátaim, se hobbim. Csak a tanulás ami van nekem. Szakmám ötössel végeztem el. Mindenbe beleköt, nehéz ezt így leirni. Ordít, fenyegetőzik, hogy elmegy, meg ilyenek. Van egy kisállatom, azt mondja, hogy megöli. 🙂

Lelki roncs lettem. Tudom.

Ösztöndíjam is mindig odaadtam neki. De nem is érdekelt soha ez se. Most fogom kezdeni az érettségit, és lehet, hogy jobban járnék, ha be mennék kollégiumba?? Apukámat is mindig leugatja, pedig ő a világ legjobb apája. Nagyon szeretem. 18/f. 😥



2021. júl. 18. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!

Az ilyennek kár megfelelni. Tudom, hogy te szereted, de ez érzelmizsarolás. Anyád sajnos nem normális. Esetleg vedd fel a kapcsolatot a suliban az orvossal, osztályfőnökkel, valakivel, aki tud segíteni.


Anyád tönkretesz.

2021. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Leírásod alapján jelenlegi státuszodban anyukádért többet nem tehetsz. Alapvetően önmagadért vagy felelős és a saját elvárásaidnak igyekezz csak megfelelni. Apukád az, aki tehetne érte bármit is.

Tedd a szívedre a kezed, s nem elméből, hanem inkább intuitíve meg fogod találni a legjobb lépést, amit tenned kell.


Esetleg tudom ajánlani a "Mérgező szülők" c. könyvet (Susan Forward) a "miért"-ek feltárására.


Az ERŐ legyen veletek!

2021. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!