Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meleg tinik, fiatat felnőttek...

Meleg tinik, fiatat felnőttek szülei? Ti felvállaljátok a gyereketek identítását?

Figyelt kérdés

Ha ismerős rákérdez? Elmondjátok? Mutatkoztok a gyerekkel és a párjával?


Sztori: A bátyám meleg, van barátja, lassan 1 éve. Amúgy már régóta tudtuk, hogy meleg, de eddig anyám próbálta eltemetni a dolgot, mert nem volt senkije.

Viszont szemtől szembe jópofizik vele és a párjával, de nekem mindig megkritizálja őket ha közös képet tesznek ki (csak sima selfie, közös). Meg folyton a problémát keresi a tesómban.

Egy régi ismerős is rákérdezett, hogy van.e már lány a bátyámnál. És anyám nem mondta el, hogy mi a helyzet, hanem csak azt, hogy MÉG NINCS.

Ez nem unfair? Miért kell ezt titkolni?

Anyám szerint csak a tesómat akarja ezzel védeni a rossz megjegyzésektől. Ugyanakkor ő is kibeszéli nekem! Akkor?


2021. júl. 19. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
9-es, a melegek szüleit senki nem veti meg, még a legvéresebb szájú homofób sem, legfeljebb sajnálják őket, ha valakinek egyáltalán eszébe jutnak.
2021. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
9-es vagyok: pontosan erre a “mit fognak gondolni a faluban/városban/kerületben/ a szomszédok/a távolabbi család/a munkahelyen” hozzáállásra céloztam. Elég szomorú hogy még mindig fontosabb az hogy más emberek mit gondolnak mint a saját gyerekük.
2021. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Városban is mindenki teszi az agyát, mert fontos mit gondol a szomszéd, kolléga,főnök stb. A vidékiek nem ufók,ugyanolyan emberek mint a városiak, csak a különbség hogy Városban csak kisebb csoportra koncentrálódik az ilyen, ami kB. egy falunyi embert tesz ki ugye falun.
2021. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Büszkén. A gyerekemnél lenyűgözőbb embert még nem láttam. Pedig életem folyamán nem egy hihetetlenül jó és különleges emberrel sikerült kapcsoaltot kialakítanom.
2021. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!