Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól döntöttem? Egyedül élő...

Jól döntöttem? Egyedül élő anyukám mellé szereztem egy cicát, de allergiás vagyok a macskaszőrre.

Figyelt kérdés
Nem is tudom, milyen válaszokat várok, talán megnyugtatást, hogy helyesen cselekedtem.. meghalt apukám, anyukám egyedül maradt, mi (2 gyereke) már rég nem lakunk vele, mindketten a párunkkal. Anyukám nagy kertes házban lakik, és semmi állata nincs, mi látogatjuk de nagyon sokat van egyedül, félek hogy rossz hatással lesz rá. Kutyát semmiképp nem akart, maradt a macska, viszont én allergiás vagyok a macskaszőrre.. ha csak tüsszögnék az nem gond, de a tüdőm kezd el sípolni, nem kapok rendesen levegőt. Viszont nem bírtam nézni, hogy anyukám annyira egyedül van, így szereztem egy cicát.. viszont így szinte ki lettem zárva a lakásból, mert pár perc és előjön az allergiám. Annak nincs értelme, hogy kinti cica legyen, mert pont az a lényeg, hogy anyukámmal legyen. Sokat néz tévét, főz, stb, muszáj beengedni a macskát. Jól tettem, hogy odavittem a cicát..?
2021. júl. 26. 19:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Túlkomplikálom.. igen biztosan.
2021. júl. 26. 20:08
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem bántásból írtam, hogy túlkomplikálod, csak egyszerű a megoldás, beveszed a gyógyszert, és kész. :) Utána sem kell túlzásba vinned a cicázást, én sem nyomom az arcom a szőréhez, néha megsimogatom, utána sűrű kézmosás, otthon hajmosás, ennyi.
2021. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Kedves dolog volt a cica! Nagyon jó társ!

Részvétem édesapád miatt.

2021. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 lizzi77 ***** válasza:
100%
Dassergo+supraderm krém, ha kell. Én hazahoztam kóbor viccet, igaz, egy hónapig kb húzós volt, mert szintén allergia+asztmám van. Most már semmi gondom, hozzászokott a szervezetem.
2021. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntés volt.
2021. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket és a biztatást
2021. júl. 27. 13:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Megkérdezem majd a dokimat a gyógyszerről, csak amiatt vagyok ilyen komplikált, mert egyszer ki kellett hívni az ügyeletet éjjel, mert egyszerűen nem kaptam levegőt. Nem szeretném mégegyszer ezt átélni, és nem tudom, hogy hatna-e annyira ez a gyógyszer, hogy ne legyen ilyen megint. Ki kéne próbálni, csak annyira szörnyű élmény volt, hogy nem szívesen próbálkozok ilyesmivel. De persze kénytelen leszek, szóval fel fogom íratni.
2021. júl. 27. 13:29
 18/19 anonim válasza:
100%
Legtisztito gep nem segithet?
2021. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Régebben vettünk, semmit nem használt, igaz egy elég olcsó, kisebb gép volt, nem tudom a komolyabbak mennyire jók ilyen téren. Gondoltam erre is egyébként, ha esetleg valakinek van tapasztalata, és leírja, azt megköszönöm.
2021. júl. 27. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!