Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagál, ha a 16 éves fiad...

Mit reagál, ha a 16 éves fiad bemutatná a barátnőjét, aki nagyjából két és fél évvel idősebb? Mit reagálnál, ha a lányodnak lenne fiatalabb barátja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval én nem a srác vagyok a kérdésben. Az van, hogy alakul egy sráccal, de nem kiabálom el a dolgot, a héten ismertem meg táborban, és mint kiderült egy suliba járunk. És beszéltünk róla, hogy miután már otthon vagyunk, és nem csak itt a táborban, akkor talizhatnánk kettesben, adjunk esélyt a dolgoknak.

És én eddig nem aggódtam, de ma elkezdett beszélni velem erről random a tanár, aki velünk van.(A srác, akivel alakul, az a tanár unokatestvérének a fia) És olyanokat mondott, hogy hát, ez nem jó ötlet, a korkülönbség, meg ilyenek. És én tökre beparáztam, hogy mi van, ha a srác szülei is hasonlóakat fognak gondolni. Mert így belegondolunk fura,én gimiben jövőre végzek (előkészítős is voltam), 18 vagyok (ősszel leszek 19), a srác meg jövőre lesz tizedikes (ő nem volt előkészítős, amúgy) és ő 16 eves.


És ja, fura. Szerintetek milyen szülői reakciókra lehet számítani?


2021. júl. 28. 23:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Az ő dolguk.


Elég szomorú, hogy ez nem természetes, de nyugi minket is megszólnak, holott annyi a bűnünk, hogy 5 cm-rel magasabb vagyok a barátomnál :D

2021. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2021. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
2-3 év korkülönbség még semmi.
2021. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
A 2 èv az semmi,ès szerintem a mai világban nem számít ha a nő idősebb.Ne parázz rá!
2021. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%
Örülnék hogy nem homokos. Ma már sajnos ez is nagy szó.
2021. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
3%
Örülnék, hogy nem egy beteg kis 13-4 éves kis lotyót választott.
2021. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Csak a személyiség számít. 20 évesen 32 éves barátbőm volt.
2021. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"És én tökre beparáztam, hogy mi van, ha a srác szülei is hasonlóakat fognak gondolni."

Semmi.

Mért, mit számít, mit gondolnak? Valószínűleg el se mondják nektek.

Mi lett azóta?

2022. szept. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy paráznának rajta, ha normálisak. Eleinte úgyis betudják tini szerelemnek ha később komolyabb lesz pedig még kevésbé fog számítani.
2022. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Emmanuel Macron meg a tanárnőjét vette feleségül. Na és akkor mi van?
2023. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!