Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagál, ha a 16 éves fiad...

Mit reagál, ha a 16 éves fiad bemutatná a barátnőjét, aki nagyjából két és fél évvel idősebb? Mit reagálnál, ha a lányodnak lenne fiatalabb barátja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval én nem a srác vagyok a kérdésben. Az van, hogy alakul egy sráccal, de nem kiabálom el a dolgot, a héten ismertem meg táborban, és mint kiderült egy suliba járunk. És beszéltünk róla, hogy miután már otthon vagyunk, és nem csak itt a táborban, akkor talizhatnánk kettesben, adjunk esélyt a dolgoknak.

És én eddig nem aggódtam, de ma elkezdett beszélni velem erről random a tanár, aki velünk van.(A srác, akivel alakul, az a tanár unokatestvérének a fia) És olyanokat mondott, hogy hát, ez nem jó ötlet, a korkülönbség, meg ilyenek. És én tökre beparáztam, hogy mi van, ha a srác szülei is hasonlóakat fognak gondolni. Mert így belegondolunk fura,én gimiben jövőre végzek (előkészítős is voltam), 18 vagyok (ősszel leszek 19), a srác meg jövőre lesz tizedikes (ő nem volt előkészítős, amúgy) és ő 16 eves.


És ja, fura. Szerintetek milyen szülői reakciókra lehet számítani?


2021. júl. 28. 23:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az a 2 és fél év nem számít. A fiam 15 éves, de még az se zavarna, ha egy 20 éves (vagy több) csajjal járna.
2023. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én most 31 éves nőként szerettem bele egy 26 éves férfibe. Sajnos parázok emiatt. Nem is most, mert most még jól mutatnánk egymás mellett, hanem, hogy később mi lesz. Ok, nem szeretnék gyereket, de mi van, ha 2 év múlva már szeretnék családot, ő meg még nem? 6 év múlva meg ő szeretne, de én már nem tudnék neki szülni. Inkább csak ezek a dolgok aggasztanak, mert valljuk be, egy kapcsolatnál azért ezek fontos szempontok. 31 évesen meg nem szeretnék olyan kapcsolatba kezdeni, ami nem áll biztos alapokon, feleslegesen nem akarok éveket áldozni egy kapcsolatra. A kérdésedre válaszolva: 2 év semmi, főleg mostmár, azóta felnőttetek. Tényleg, mi lett veletek?
2023. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!