Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kíváncsi lennél ki csavarta...

Kíváncsi lennél ki csavarta el a fiad fejét?

Figyelt kérdés
Ha a fiad bevallaná négyszemközt Neked, hogy a felesége mellett egy szintén házas nővel rendes kapcsolatban él titokban.
2021. aug. 4. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Arra lennék kíváncsi , hogy sikerült ilyen gerinctelen "embert" nevelnem. És még hülye is, dicsikrek a ri.bancával.
2021. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A fiam ennél normálisabb ember, a felesége mellett nem tart másik nöt!
2021. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Max. azért lennék rá kíváncsi, hogy a fiam után őt is felpofozzam.
2021. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Felfordul a gyomrom!
2021. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
29%
A 21.században ez sajnos nem meglepő. Megkéne beszélni vele,hogy ezzel két családot is tönkre tesz.Nem fontos a nő személye,valószínűleg mással csalta volna meg a feleségét ha nem találkozott volna azzal a nővel. Az egy pozitiv dolog hogy megbízik benned a fiad és elmondta,innentől erösködni nem érdemes hogy megtudd ki is az a nő. Csak adj neki támaszt,beszéld meg vele az okokat,hogy esetleg a házastársa nem adja meg a szükségleteit. Ezek után tanácsokat tudsz neki adni,és ha kétségbeesetsége miatt ment félre meg tudjátok oldani
2021. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Istenem! Megértem, hogy felháborodik ezen mindenki, én is így vagyok ezzel.

De ez a naívság...

Tudjátok hány nős, vagy párkapcsolatban élő férfi csalja a párját?

És egymást közt nemhogy jól kitárgyalják, hanem még falaznak is egymásnak?

Nem kell ehhez anyuka, jól elvannak a témával egymás között.

2021. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Nekem nincs fiam, se lányom, de még feleségem sem, csak párom, kedvesem, szerelmem immáron 9 éve, de ha a gyermekem ilyet tenne, akkor addig nem nyugodnék, amíg rá nem kényszerítem, hogy bevallja neki.

Annyi szabadságot adnék neki, hogy eldöntheti, hogy előttem, vagy négyszemközt teszi. Utóbbi esetén számonkérném a megtörténtét úgy, hogy x idő múlva a párja elé állnék, hogy mondta a Pisti (fiad neve behelyettesítendő), hogy kervát tart (direkt írtam így, hogy ne akadjon fenn az automata moderáción). Ha nem mondta, akkor ezzel jól beégetném a nő előtt (annak a kapcsolatnak már ígyis-úgyis mindegy, befellegzett neki)

2021. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

"Ki csavarta el a fejét "

Ő meg persze ártatlan, ugye?

Őt kényszerítik,hogy csalja a feleségét...

2021. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én kiváncsi lennék rá.
2021. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. aug. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!