Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A cigi tiltása a szülő részérő...

A cigi tiltása a szülő részéről valóban normális féltés, vagy túlzott kontroll?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, egyedül élek és egyedül tartom el magam. Anyukám a mai napig nagyon pipa a cigi miatt rám. Ha nála vagyok, vagy egyutt megyunk valahova es rágyújtok oltári nagy balhé van belőle vagy éppen nyugodtan elmondja, hogy mekkora csalódás vagyok neki. Meg, hogy igenis van köze hozza, mert büdös és ő nem fogja azt szagolni meg azt nezni, ahogy tonkreteszem magam vele. Emiatt nem is gyújtok rá előtte, sőt mielőtt talalkozunk pár órával nem szoktam, de ha közvetlenül fürdés-hajmosas utan, tiszta ruhaban megyek is megkapom, hogy fujj milyen szagom van, ő igenis érzi, pedig nem cigizek túlzottan sokat, a lakasban egyáltalán nem, van az a helyzet amikor nem, nem érezheti... Van mas dohanyos is a családban, akit nagyon szeret mégse tesz egy megjegyzést se, sőt kikiseri őket az erkélyre, ha mennek ki cigizni.
2021. aug. 5. 04:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
81%

Szüleim láncdohanyosok. Régen tehet szívnak.

Anya nagyon nagy bűntadot keltett a cigivel kapcsolatban képletesen. Mindig hangoztatta hogy nekünk a lányainak nem szabad az stb sok pénz, függőség, ő nem tud eljönni róla blabla egészségtelen.

Volt hogy a fürdőszobában felejtett cigis dobozra azt hittem miènk, nagyon leterentett stb.

Pedig sose cigitrwm, nyilván kipróbáltam egyszer kétszer. De olyan hihetetlen büdös és gusztustalan,ha fizetnének se tudnèk rászokni. Olyan undorító szagú lett tőle a kezem, olyan hihetetlen rossz érzés volt , kb fájt levegőt venni utána. Hogy sose tudtam megszerezni. Pedig milyen menő ,mi?

Sokan amúgy szerintem azért azonnal raymert így menőnek akarnak látszani, és tartozni egy csoporthoz/tomeghez

2021. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!