Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy alig merek...

Normális hogy alig merek elmenni valahova ha nem szólok előtte a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nagyon belémnevelték, hogy mindig tudják hol vagyok, bármi baj történhet. Ezt teljesen megértem egyébként viszont 24 éves vagyok, és nem merek sehova elindulni addig amég nem szóltam nekik. Boltba meg baratnokkel beulni valahova nem szólok de ha elmegyek egy másik városba vagy ilyesmi akkor mindig szólnom kell. 2 dolog miatt félek: 1. Hogy leszidást kapok ha valami baj történik és ők nem tudták, hoy hol vagyok. 2. Egymást fogják a szüleim hibáztatni ha valami baj történik. Szakmai ártalomból állandóan csak a szar rémtörténeteket nyomták rám és érzem hogy nem normális dolog, hogy felnőtt nőként szorongok amiatt hogy le kell jelentkeznem. Mégegyszer mondom megértem és nem azzal van a baj hogy elmondom hogy megyek ide vagy oda, hanem ilyen furcsa érzést vált ki belőlem az egész dolog.

2021. aug. 7. 03:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%

Én is ilyen vagyok. Mindig mindent el kellett mondanom. Hová, mikor, miért. Néha úgy éreztem kiselőadást kell tartanom.


Nagyon, ismétlem, nagyon nagyon nehéz volt leszoknom róla, hogy mindenről beszámoljak. Van amikor még most sem megy. Pedig 38 éves vagyok, férjjel, gyerekkel. Sajnos egymás mellett van a házunk egy nagy telken, óhatatlan, hogy összefutunk a kapuban. Sokat kell gyakorolni. Amikor elmész otthonról mond azt, hogy elmentem majd jövök. És rohanj, egy idő után nem fogják firtatni. Ha mégis kitérő válasz kell. Kitartást, menni fog!

2022. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!