Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mást is zavarna ha folyamatosa...

Mást is zavarna ha folyamatosan bejárkálnának hozzá este mikor ott van a barátnője?

Figyelt kérdés
Ma itt alszik a barátnőm, és a szüleim már idegesítően viselkednek. Mindenféle apróság miatt bejárkálnak a szobámba. Apám 10 perce viharzott be, hogy holnap kell-e a kocsi nekem, mert ha nem akkor elviszi. Pedig ezt holnap is megtudta volna kérdezni, és eddig ilyen nem is érdekelte. Anyám meg 2 másodpercenként jön be, hogy szomjasak vagyunk-e, meg hogy csináljon-e valami kaját. Mondtam nekik hogy megoldjuk ha kell valami, menjenek aludni nyugodtan, de mintha a falnak beszélnék. Nem értem. Ilyenkor már rég aludni szoktak, főleg így, hogy holnap dolgoznak. Mit tegyek hogy ezt abbahagyják? 18F

2021. aug. 9. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Talán zárd be az ajtót.

Talán szólj, hogy "héló, Évike itt van, és szeretnék vele magamra maradni, úgyhogy ne zavarjatok"

...stb.

2021. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Kezdjetek dugni.Majd ha benyitnak csak észre veszik magukat.
2021. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekik is új helyzet, légy türelmesebb. Nem érdemes magatokra haragítanod őket.
2021. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
81%
Oké... hát látom itt eldurvult a helyzet a válaszolók körében. Én azt tudom tanácsolni, hogy menjél ki egy picit a szobából, és hívd oda az ősöket, és tedd fel nekik a nagy kérdést, hogy "Mi a jó büdös életet akarnak tőletek ilyenkor?" Szerintem ebből észre fogják venni, hogy amit csináltak, az (egy picit) kínos volt, és talán akkor csak óránként fognak nyitogatni.
2021. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkit! A szülőket is tanítani kell, bármilyen furcsán hangzik. Ha elmegy a barátnőd közöld velük, hogy rém kínosan viselkedtek, és kimentek, ha bármire szükségetek van.
2021. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen zavarna.

Nyugodtan kérd meg őket, hogy maradjanak kinn mert egymáson lesztek és zárd be az ajtót.

Ha nincsen rajta zár szerezz egyet.

2021. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%
Miért zavarna?
2021. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk mert nem lehet úgy szexelni, hogy anyu befigyel :D
2021. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Ott a baratnod , anyadek 2 percenkent ratoknyitnak, te meg gyakorira irkalsz... aha meselj meg...
2021. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Erre találták ki a zárat.
2021. aug. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!