Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem szülinapomra nikotin mentes E-cigit? Nagyon szigorúak a szüleim, pedig nem menőségből akarok E-cigit, amugy nem dohányzom, 2-szer próbáltam a rendes cigit még csak.

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a legolcsóbb e- cigi? Mert akkor azt mondom a szüleimnek, hogy én majd adom rá a pénzt, úgyis diák munkázok azt a hónap végén lesz fizetésem. Meg amugy is van zsebpénzem is, és a fizut és zsebpénz össze rakva csak kijön majd az E-cigi nem? Amúgy 17 éves leszek 2 nap múlva.

2021. aug. 19. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Persze, 17 évesen nem tudsz rákeresni a google-ben, hogy mennyibe kerül egy e-cigi.

Hülye kamus.

2021. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Ha nem menőségből, akkor miért kellene?
2021. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Vannak ilyen 1000ft körüliek is. Ott is inkább a fenntartás ami drága és nem megvenni.

Ha nem cigizel és nem is menőségből kell akkor mire??

Hogy legyen egy új függőséged és legyen mibe ölni a pénzed??

Ha nincs rá nagy szükség, inkább kerüld szerintem. Ha stresszes vagy és amiatt kell akkor megnyugtatlak, hogy azon nem segít. 5 perc pihi inkább, vagy a pénzből vegyél nyugtató hatású teát, tablettát, kapszulát vagy bármit ami tényleg nyugtatja az idegeidet és nem káros a szervezetedre.



Amúgy ha van 18+os ismerősöd dohányboltba kérdezzen körbe, általában ott a legolcsóbb a dolog vagy piacokon. Amit mondtam 1000ft-ost azt is dohány boltba lehetett kapni. De ugye hozzá kell a liqvid, meg időnként kazán csere meg ilyenek.

De tényleg ha nem vagánykodni akarsz, meg nem is dohányzol felesleges pénzkidobás. Ezt gondold át azért.

2021. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Sehogy.

Ennek mégis mi értelme ?

2021. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Majd ha 18 leszel, veszel magadnak. Egyebkent ennek igy semmi ertelme, de ez mar a te dolgod.
2021. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

"pedig nem menőségből akarok E-cigit, amugy nem dohányzom"

akkor mégis miért? XD

2021. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Az emberek menőségből és leszokás miatt használnak e cigit. De fent kell tartani állandó pénzkiadás+likvid és felesleges. Nem értem miért kell minden 2 második fiatalnak a szájából kilógnia ennek
2021. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Én se cigiztem, és nem is menőségből használom, szimplán jólesik/finom, mint mondjuk egy kávé, vagy egy pohár jégkása.
2021. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Ja igen kifelejtettem, nem az e-cigi a drága hanem a normális liquid. 8-as voltam.
2021. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Apádnak a tökét!Azt szívhatod és még nikotinmentes is.
2021. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!