Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem szülinapomra nikotin mentes E-cigit? Nagyon szigorúak a szüleim, pedig nem menőségből akarok E-cigit, amugy nem dohányzom, 2-szer próbáltam a rendes cigit még csak.

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a legolcsóbb e- cigi? Mert akkor azt mondom a szüleimnek, hogy én majd adom rá a pénzt, úgyis diák munkázok azt a hónap végén lesz fizetésem. Meg amugy is van zsebpénzem is, és a fizut és zsebpénz össze rakva csak kijön majd az E-cigi nem? Amúgy 17 éves leszek 2 nap múlva.

2021. aug. 19. 12:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
Na és akkor mégis minek?
2021. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
98%
De tényleg minek, ha nem menőzésből? Komolyan érdekel
2021. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
10-es nem mindenki akarja azt csinálni mint amit te!
2021. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
91%
Nem értem. Tényleg, ha még nikotinos lenne oké, de így ennek mi értelme? Amúgy 17 leszel, Magyarországon élsz, hidd el tudsz te venni magadnak is ha nagyon akarod
2021. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%
Vegyszert a tüdődbe? Miért?
2021. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!