Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám tol jogosan kérjetek lakást?

Apám tol jogosan kérjetek lakást?

Figyelt kérdés
Max. 5 éves korú úgy ahogy nevelt. Anyámmal miatta kelett el költözünk egy másik városba 80 km arrabb, hogy ne zaklassa. Pár év után lett egy új felesége. Ő is el költözött abból a városból a nőhöz. Anyámnak azóta (tízen éve) egy elmebajos berolegeny a pasija aki engem próbál irányítja ami persze nem megy neki ezért már testi sertesig is fajult a dolog köztünk. Anyámnak csak miatta nagy a szája különben... Én nem vagyok hajlandó már havi 90.000 ezreket fizetni albérlet re, lassan 30 leszek, és úgy gondolom apám ennyivel tartozik!!! Egyszer nem köszöntött fel semmi. Hogy tudnám rá venni? N28
2021. szept. 7. 14:28
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Elnézést, most olvasom, nagyon sok mindent át írt!
2021. szept. 7. 14:31
 2/27 anonim válasza:
97%
Nem, apádtól jogosan csak a gyerektartást kérhette anyád, amúgy innentől ha azt mondja, hogy semmi közötök egymáshoz, akkor ennyivel ez ki is merült.
2021. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem jogos.
2021. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudnek tenni? Mert csak, hogy a gyerek tartast fizette hebe hoba az eleg keves..ennyivel tartozik... Miatta lett az ami
2021. szept. 7. 14:35
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos semmivel nem tartozik. Gyerektartást lehetett volna perelni ha nem megfelelő összeget fizetett, de azt is csak max 18 éves korig. Nagyon max visszamenőleg perelni lehetett volna de azt is csak 23 éves korodig (5 év után elévülés van a kis ügyeknél).


Magyarán abszolút semmit nem tudsz tenni törvénnyel szerintem. Persze meg kérdezhetsz egy ügyvédet is.


Sajnálom a helyzeted. Én a helyedben tanulnék egy kis nyelvet és elmennék külföldre valami munkát végezni ahhol adnak lakhatást is, majd pedig ha van elég pênzem haza jönnék és vennék házat. De ez kb 5 év.


Vagy szerezhetsz palit akinél lakhatsz.

2021. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Vicces vagy.. Semmivel se tartozik. Ez a kemény valóság.

Az "örökségre" se várj, éltében ráíratja a dolgait a mostani családjára és lóf4szt sem kapsz.

Nekem is egy sz4r alak volt az apám, a verőlegény pedig a tesóm volt az életünkben. Tehát tudom milyen helyzetben vagy.


Házat csokkal szerezhetsz, vagy ingatlan árverésen vannak olcsón, esetleg vidéken..

Pl kisebb város közelében ahol munkalehetőség is van, faluban 2-3 millióért. Nyilván félig cigányos falvakban, de ilyen árban jobb helyen nem lesz.

Esetleg kocsikázz el vasút környéki helyekre, ott olcsóbban vannak házak, és sokat nem is hirdetnek neten. Csak az eladó tábla van kint. Én is így vettem olcsón.

2021. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Apamra utazok!!!!

Had szivja meg az oreg, hogy ikyen szar eletem lett miatta!!! :)

2021. szept. 7. 15:11
 8/27 A kérdező kommentje:
Mivel rudok minel jobban ala tenni akkor?
2021. szept. 7. 15:12
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
28 évesen már nem a szüleidre kellene mutogatni, hanem a saját kezedbe venni az életed irányítását. Akármilyen szar gyerekkorod volt, ez ennyi idősen már nem mentség.
2021. szept. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Semmivel, nincs semmilyen eszközöd rá, szóval legfeljebb magaddal tudsz kibaszni, hogy erre pazarlod az időd :D


Elmehetsz ügyvédhez is, ő is elmondja ugyanezt csak pénzért (Kivéve ha ingyenes a konzultáció)

2021. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!