Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám tol jogosan kérjetek lakást?

Apám tol jogosan kérjetek lakást?

Figyelt kérdés
Max. 5 éves korú úgy ahogy nevelt. Anyámmal miatta kelett el költözünk egy másik városba 80 km arrabb, hogy ne zaklassa. Pár év után lett egy új felesége. Ő is el költözött abból a városból a nőhöz. Anyámnak azóta (tízen éve) egy elmebajos berolegeny a pasija aki engem próbál irányítja ami persze nem megy neki ezért már testi sertesig is fajult a dolog köztünk. Anyámnak csak miatta nagy a szája különben... Én nem vagyok hajlandó már havi 90.000 ezreket fizetni albérlet re, lassan 30 leszek, és úgy gondolom apám ennyivel tartozik!!! Egyszer nem köszöntött fel semmi. Hogy tudnám rá venni? N28
2021. szept. 7. 14:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj meg helyesen írni, legalább most, ha már a suliban nem ment! Borzalmas, fogalmazni sem tudsz.🤯
2021. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
Nincs gyerekem, kérdező, és én is nő vagyok, és tudnék én is szar dolgokat mesélni a gyerekkoromból, és nem kaptam a szüleimtől lakást úgy sem, hogy nem váltak el, veled ellentétben viszont én a saját lábamon állok, tanultam, dolgozom, és össze tudtam szedni munkából a pénzt egy lakásra, igaz, hogy kb. 10 év alatt, és egy kis hitelt is fel kellett vennem, de 37 éves leszek és van egy most már tehermentes lakásom. Inkább vegyél pár helyesírás órát, és tanulj meg értelmesen fogalmazni. Ha trollkodás volt a célod, annak is gyenge a kérdés.
2021. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
99%

Apád nem tartozik neked semmivel. Te semmit se követelhetsz rajta semmit. Anyád maximum az elmaradt gyerektartást kérhetné. Bár már ez is elévült szerintem a korod miatt.

Így feleslegesen idegeskedsz 28 éves nőként.

2021. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%
Mert gondolod venni fog még ha kész is...?
2021. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Neked rossz, ez oké. De attól miért lenne jobb, hogy ki próbálsz szúrni vele? Ha neked sem esett jól, akkor miért próbálsz másnak is rosszat tenni?

Ha jól értelmezem, 5 éves voltál akkor, nem is biztos hogy az igaz történetet tudod, az ő szemszögét nem ismered. Arról meg végképp nem tehet, hogy anyukád kivel van együtt. (Olyan érzése van ennek a kérdésnek, mint ha teljesen apád ellen lettél volna nevelve.) Ha 5 éves korodban lezárult az ügy akkor a későbbi életed nem miatta alakult úgy, ahogy (alapot lehet adott neki, de nem foghatsz mindent erre), és nem is tartozik semmivel. Amit kellett (gyerektartás) fizette (vagy ha nem se tudsz már mit tenni), többet nem kötelessége, főleg nem lakást venni a felnőtt gyerekének.

Még annak is több értelmét látnám, ha anyukádtól és a párjától kérnéd ezt, de egyik szülőtől sem várható el.

2021. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
98%
Menj orvoshoz!
2021. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
98%

Hiába hőzöngsz, a törvény szerint apád semmivel nem tartozik neked. Hiába "utazol rá", semmit nem tudsz elérni, csak kiadsz esetleg egy csomó pénzt fölöslegesen, és közben téged néznek hülyének.

Másrészt közel 30 évesen már nem másoktól kellene várni, hogy eltartsanak, illetve megoldják az életedet, ez a te feladatod.

Tanulj valami rendes szakmát (mert az írásképed meg a fogalmazásod alapján max. 8 általánosod lehet), és spórolj össze annyit, amivel el tudsz indulni.

Nem kell egyedül bérelni egy lakást, lakj együtt másokkal, neked elég egy szoba, akkor egyből fele annyit kell a lakhatásra kiadni.

Megfelelő képzettséggel meg jóval többet kereshetsz, mint most.

Senki, de senki nem kötelezhető arra, hogy akár 10 forintot is adjon neked, szóval értsd meg, csak az van, amit te magad megkeresel és megspórolsz.

2021. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 qkker1 ***** válasza:
92%

"miert veded ennyire? Talan te is ugyan ugy viselkedtel mint o? 😜 Nem lehetsz ezek szerint kulomb nala... Csak a kifogas... Mellesleg ertelmezd az irast utana csamcsogj ide"


Legalább a helyesírás szabályaival legyél tisztába mielőtt jogtalanul követelőzni kezdesz!

2021. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 qkker1 ***** válasza:
78%
Nem mellesleg remélem van annyi esze apádnak, hogy megoldja azt is, hogy ne örökölj semmit utána!
2021. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%

Hát 28 éves létedre sok okosságot láthatóan nem örököltél egyik szülődtől sem.. 🙄

Felnőtt ember vagy, saját magadért vagy felelős, saját magadnak kell megteremtened amit szeretnél.. Apád semmivel sem tartozik neked.

Legyártott, fizette a gyk-t ennyi. A történet itt bezárult.

Attól mert hasonlít a dns állományotok még nem teszi felelős szülővé..

2021. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!