Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám tol jogosan kérjetek lakást?

Apám tol jogosan kérjetek lakást?

Figyelt kérdés
Max. 5 éves korú úgy ahogy nevelt. Anyámmal miatta kelett el költözünk egy másik városba 80 km arrabb, hogy ne zaklassa. Pár év után lett egy új felesége. Ő is el költözött abból a városból a nőhöz. Anyámnak azóta (tízen éve) egy elmebajos berolegeny a pasija aki engem próbál irányítja ami persze nem megy neki ezért már testi sertesig is fajult a dolog köztünk. Anyámnak csak miatta nagy a szája különben... Én nem vagyok hajlandó már havi 90.000 ezreket fizetni albérlet re, lassan 30 leszek, és úgy gondolom apám ennyivel tartozik!!! Egyszer nem köszöntött fel semmi. Hogy tudnám rá venni? N28
2021. szept. 7. 14:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
97%

"sok okosságot láthatóan nem örököltél egyik szülődtől sem"


A sztoriból kiindulva nem is volt mit...

2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
97%
Kerjel tőle, úgyse fogja érdekelni
2021. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem jogos
2021. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
96%

Ez beteges, amit csinálsz... pszichológusnál a helyed ezzel a mentalitással. Nem jogos, amit kérsz. Ezt a részét nagyon nem ismerem a jognak... egyetemre úgy látom nem jártál, így valószínűleg a tanulmányaid érettséginél befejeződtek, az meg 10 éve volt. Nem hiszem, hogy az elmaradt gyerektartást ilyenkor még jogosan követelheted, bizonyítani sem lehet már semmit. Ezt anyád cseszte el akkor, amikor kapni kellett volna. Nem te vagy a felelős, de utólag sem tudsz tenni semmit, így hibásg keresni értelmetlen.


Illetve azóta már te éled az életed, te irányítasz. Sokan vannak nálad rosszabb helyzetben, akiknek még ennyi sincs. Örülj, hogy tudod fizetni azt a 90 ezret!


Ha meg nem tetszik, akkor vannak munkák ingyen szállással, pl üzemek, gyárak. Lehet menni 😉


Illetve alapesetben az átlagember egyedül sehol a világon nem tud megvenni egy lakást... párok szokták összedobni a megtakarításukat + 20-30 év rablánc a bankhoz. Ha 20 éves korod óta gyűjtesz, akkor 5-10 milliódnak kell lenni. Ezt kéne megdupláznia a párodnak, ha lenne...

2021. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de a leggyengébb kifejezés pofátlan vagy?Ha apád milliárdos lenne sem köteles neked lakást pénzt adni. Joga van szóba sem állni veled. Jegyezd meg azt:- élete bírája sem te vagy.Inkább nézz magadba.Erre szoktam mondani nagy arc semmi tehetség! Ne apád bőrére játsz nagy felnőttet! Az meg anyukádra tartozik hogy a gyerektartást miért nem hajtotta be!
2021. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel nem tartozik neked.

Fizette a gyt-t, ennyi legyen elég. Szállj le róla :D


Engem nem hagyott el apám, 18 éves koromra tisztességesen felnevelt egyedül, mégsem vett nekem házat (wtf). Miből?

2021. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igazándiból van jogod kérni bármit. Rokontól koldulni nem jogellenes. Viszont apádnak is van joga kiröhögni téged 😃
2021. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!