Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan állítsam le a kerítőt...

Hogyan állítsam le a kerítőt játszó édesanyámat?

Figyelt kérdés
Az anyám állandóan össze akar hozni az egyik ismerőse fiával. Állandóan odakommentel a közös képeink alá, hogy milyen szépen nézünk ki együtt. Ha esetleg megtudja, hogy más fiúkkal ismerkedek, akkor elveszi a telefonomat.
2021. szept. 18. 16:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. A szülőket is beavatva eljátszotta a pasi hogy van barátnője. Anyám beletörődött hogy nem engem valasztott 😅😅
2021. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy gyerekkapcsolatom. Divatbol volt es puszinal tobb nem tortent. Ido alatt kiderult hogy trehany stb. Igenytelen. Undorodtam a gondolattol is hogy barmi kozunk legyen egymashoz mikor mar erettebb volt a gondolkodasom . Ekkor mar szakitani akartam vele de mivel agressziv volt szunetet kertem. Majd egyszeruen irtam neki nem sokkal egy uzit higy vege. Mivel agressziv volt csupan azert mert olyan zenet hallgattam ami neki nem tetszett ugy gondoltam hogy igy oldom meg a szakitast. Anya nem tudott semmit sem . Csupan elmondtam hogy nem sokra ra megismerkedtem massal es vele vagyok. Anya nem tudta elfogadni hiszen nem tudta a valosagot. Majd irt neki egy uzenetet hogy meggondoltam magam es bekulni szeretnek . Erre ez a szerencsetlen a konyhaba ulve varta hogy haza erjek. Napokon heteken keresztul ez ment. Sot volt hogy az akkori parom lakasahoz elment hogy beszeljen vele. Egyszeruen nem birta felfogni hogy vege. Utolag kiderult szamomra hogy zakkant. Nem egeszseges szellemileg. Szeritnem mai napig nem fogta fel hogy vege.. amikor anya megtudta a valosagot elnezest kert.
2021. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A mindeki alatt mit értesz? A srác szülei is? Mert számomra elég elképzelhetetlen hogy egy olyan emberrel legyek jó kapcsolatban, aki a saját fiam folyamatosan össze szeretné boronálni a lányával, annak ellenére, hogy ezt egyik gyerek sem akarja, sőt, még kellemetlenül is érinti őket. Szóval én első körben megpóbálnék beszélni a fiú szüleivel és megkérném őket, hogy nyomatékosabban is szóljanak már rá ezzel kapcsolatban anyádra. A facebookon meg törölném a hozzászólásait. Egyébként az sem rossz ötlet amit már írtak előttem, ha a srác is benne van akkor hitessétek el anyáddal, hogy van valakije.
2021. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!