Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen apa az, aki nem védi...

Milyen apa az, aki nem védi meg a gyerekét az anyja bántalmazásától?

Figyelt kérdés
Tehát ha az anya gyakran veri a 10 éves gyermekét, az apa pedig nem tesz semmit, az milyen apa? Érez bármit a gyermeke iránt?
2021. okt. 3. 23:46
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért mondják azt, hogy az apa hibája is, mert alaptalan a dolog.

Ha mindkét szülő dolgozik és az egyik szülő otthon teljesen kijelentkezik a gyereknevelésből, akkor a másik szülő idővel bele fog bolondulni.

Vannak apák, akik maguknak valók és megközelíthetetlenek, alig vesznek részt a család életében. Mivel a keresetük sokszor magasabb az anyáénál, ezért úgy gondolják, hogy ők megtették a magukét.

Pontosan ez volt nálunk is. Apám céges ember és 3x annyit keresett, mint anyám, de otthon már nem csinált semmit. A munkaidejük közel azonos volt, mégis rámaradt minden. Naná, hogy idegbeteg lett.

A legrosszabb mégis apám megközelíthetetlensége volt, aki egyszerűen nem tudott kommunikálni a gyerekeivel. Ma is csak akkor beszélünk telefonon 1 percet, ha én hívom fel. A postással többet beszélgetek havonta.

Szerintem neki csak egy aktuális projekt voltunk.

Sokáig haragudtam anyámra, mert hirtelen haragú volt és szigorú, de ma már megértem. Munka mellett 3 gyereket nevelni és vinni a háztartást kikészíti az embert.

Nem meglepő módon nagyapám is ugyanilyen volt, meló a gyárban, aztán otthon semmi, pedig nagyanyám is dolgozott.

Az "én keresem a pénzt, majd te ellátsz minden mást" ideje rég lejárt.

2021. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
18%
Apuka is terrorizálva van. Meg nem mer lépni mert fél hogy az ő gyereke is a lidiben a szalagon végzi a magyar törvényeknek köszönhetően.
2021. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
15%
Miről zagyválsz, utolsó?
2021. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
97%

23!


Minden tele van ezzel a hírrel. Olaszországban anyuka megkéselte a 2 éves gyerekét, aztán bevitte az üzletbe és letette a kassza szalagra....

2021. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
81%

14-es tette föl a legfontosabb kérdést, megismétlem:


"Te ki vagy, hogy ennyi mindent tudsz?"


Tippem szerint


a) kotnyeles anyós;

b) kotnyeles szomszéd, egyéb ismerős, távoli rokon;

c) senki, mert ez egy troll kérdés.


Tessék választani!

2021. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
87%

Egy tipp: az anyuka a gyerekkel próbálta megfogni az apukát, de balul sült el a dolog, így most a gyereket büntetni. Az apuka meg úgyszintén.

Mindenesetre gané mind a kettő, embernek nem nevezhetőek.

2021. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy szomszéd, vagy a gyerek nagyobbik testvére
2021. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy... Tudja egyáltalán az apja, hogy verik a gyereket? Mert ha nem élnek együtt ez korántsem egyértelmű
2021. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

a) hasonló környezetben nő fel és nem lát benne kivetnivalót

b) nem tanult meg, nem, hogy másért, magáért se kiállni-apum pl. egy nárcisztikus anya mellett ezt nem tanulta meg és ölbe tett kézzel hagyta, hogy anyám keverje a szart, ahelyett, hogy egyszer megállította volna.-

2021. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon valószínű, hogy Goldmund c) válasza igaz. Mert különben a kérdező már adott volna újra viszontválaszt.
2021. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!