Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa nem törődik válás után a...

Apa nem törődik válás után a gyerekekkel, hogy tudok nekik segíteni?

Figyelt kérdés

Egy iskolás és egy óvodás gyerekünk van. Hónapok óta nem fizet gyerektartást, az első tárgyalásra sem jött el. A gyerekeket egyáltalán nem keresi, se névnap, se születésnap, semmi. A gyerekeknek nagyon rosszul esik.

Már van neki egy új nője, a nő gyerekével foglalkozik csak, mintha az övé lenne. Minden nap elmegy a házunk előtt, mivel viszi az új nőjét dolgozni, a múltkor 5 percre ugrott be, előtte 2 hónapig nem is hallottunk róla. A kisebbik nagyon sírt, mivel azt hitte, hogy elviszi egy kicsit magával, de nem ért rá, mert sietett.

Hogy tudok segíteni nekik, hogy ne sérüljön a lelkük, hogy az apjuk nem törődik velük?


2021. okt. 6. 17:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Hasonló szituban voltam. Elmondtam a gyerekeimnek, hogy mi sem szeretünk mindenkit és sajna minket sem szeret mindenki. Sajnálatos, hogy pont az apjuk is ebbe a kategóriába esik.Ez van. Felejtsük el, ne sírjunk és ne rágódjunk egy olyan ember miatt, aki le se sz.r bennünket. El is költöztünk, amint tudtunk. Bejött, nem lettek lelki sérültek.
2021. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3%
arra nem gondoltál, hogy tettél érte, hogy ne keressen téged/titeket? Ez így eléggé kétélű fegyver.
2021. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

#2

Ugye ezt te sem gondolod komolyan ?!

2021. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jól van, persze az én hibám, köszi, kár ide kérdést kiírni.
2021. okt. 6. 18:00
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
szeretetet és törődést nem tudsz kicsikarni senkiből. pénzt majd a bíróság behajtja rajta, de ha ő nem akar semmilyen kapcsolatot, akkor sajnos ez van ezt kell elfogadni
2021. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De ő azt hangoztatja, hogy csodálatos apa, aki él - hal a gyerekeiért
2021. okt. 6. 18:25
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező! Sajnos semmit sem tehetsz, a gyerekek lelkének annyi :( Én is egy ilyen gyerek vagyok, de még 38 éves koromra sem tudtam feldolgozni.
2021. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos nem tudsz mit tenni, az apjuk helyett is neked kell gondoskodni arról,hogy szeretetet kapjanak.
2021. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
#6 nem jelent semmit sajnos. sajnálom
2021. okt. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa, hogy még a szomszédainktól is több szeretetet kapnak. Számomra ez felfoghatatlan, hogy egy szülő, hogy viselkedhet így.
2021. okt. 6. 18:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!