Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök hány évesen mondjátok...

Szülök hány évesen mondjátok el a gyermeketeknek hogy hogyan születik meg a gyerek ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 15:36
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
70%

6 éves múlt. Mindig válaszolunk mikor kérdez, de elég virágnyelven.

Úgy tudja, ha 2 ember szereti egymást és együtt élnek, akkor a nőnek baba lesz a hasában, ha pedig már ki kell jönnie, bemegy a kórházba és az orvos felvágja a hasát, kiveszi a babát.

Egyszer hallhatott/láthatott minket éjszaka szexelni. Résnyire nyitva van az ajtaja és a miénk is elalváskor, hogy ne féljen.

Múltkor panaszkodtam, hogy fáj a hátam, mire mondta, hogy pedig apa éjjel megmaszírozta a hátad mikor fájt. Először nem is értettem, aztán leesett, hogy éjjel kettőkor felébredtünk és szexeltünk egy gyorsat. Nem hozta szóba magától meg nem tűnt úgy, hogy megrázta volna, na meg vaksötét volt, nem tudom mit láthatott-hallhatott.

Ráerősítettem, hogy igen, nagyon fájt éjszaka, apa megmaszírozta :D

2021. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Hát igen nem könnyű vannak rizikós pillanatok
2021. okt. 13. 16:29
 13/48 anonim ***** válasza:
70%
Huh, hát én örülök, hogy velem nem beszéltek semmi ilyenről....
2021. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. okt. 13. 17:00
 15/48 anonim ***** válasza:
93%

Amikortol erdeklodott, ez olyan 3 eves kora korul volt, lanyom van.

Termeszetesen mindig az o szintjehez merten magyaraztunk, vettunk konyveket es azt egyutt elolvastuk, stb stb. Mivel szerette ramtorni a wc ajtot, igy azt is latta, amikor betetet csereltem, tehat a menstruaciorol is beszelgettunk mar jo sokat, eleg koran.

Nem kovetem el azt a hibat, amit a szuleim, ezt mar terhesseg alatt megfogadtam. Ok nagyon tabukent kezeltek a szexet es mindent az emberi testtel kapcsolatban, en pedig nagyon meg voltam remulve, amikor megjott, kb azt se tudtam mi az, azt se tudtam, hogy mennyire normalis, hogy mar 11 eves koromtol kezdve noni kezdett a mellem, iszonyatosan szegyelltem magam, gatlasos voltam a szexben is sokaig, ugy ereztem, hogy ez mocskos dolog.

Az a szerencsem, hogy akkor mar volt internet es magamtol tudtam olvasgatni, mert kulonben a vedekezes fontossagarol se tudtam volna.

Nem vagyok annak a hive, hogy egy nagy kinos beszelgetes kereten belul kell megoldani a felvilagositast egy bizonyos eletkorban, mert ennek nincs ertelme szerintem. Az a jo, ha mar kiskoratol kezdve ez nem tabu.

Lehet, hogy sokan nem ertenek egyet velem es jon a lepontozas, de nem erdekel, nalunk ez igy jol mukodik egyelore.

2021. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
53%
Már az én időmben is tudtunk mindent a tv-ből. Hát most az internettel?
2021. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
61%

11

Az orvos felvágja a hasát??? Mindezt azért, hogy ne kelljen azt mondani, hogy a puncijából jön ki? Atyaég.

2021. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
89%
17. 6. Vagyok. Én is azt hittem ovis koromban, hogy az orvos felváltja az anya hasát, pedig nem emlékszem rá, hogy bárki ilyet mondott nekem.
2021. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Én 24 éves fiú vagyok Májusban leszek 25 éves és őszintén szólva fogalmam nincs hogy nálunk kis koromban volt e erről a témáról szó egyáltalán vagy nem egyszerűen nem tudom 😀😅
2021. okt. 13. 18:07
 20/48 anonim ***** válasza:
84%
NEkem eszembe sem jutott volna a "felvágják az anya hasát" ötletet hazudni, egyszerüen megmondtam a gyereknek, hogy egy kis kijáraton kerül ki a baba-
2021. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!