Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy kaptam egy 1-est?

Figyelt kérdés
Ez az első egyesem ebben az évben, (középiskola) és nagyon félek hogy mit reagálna...Mikor általánosba jártam és egyest kaptam akkor is kiakadt és sokszor leüvöltötte a fejemet.... mit tegyek? :(

2021. okt. 22. 13:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
98%

Mikor diak voltam, Volt mikor nem mondtam el egy 1est, aztan kaptam megint ugyanabbol a targybol..


Igy 2db 1est mondtam el egyszerre, anyukam kivagta az konyhablakon az udvarra az ellenorzot:D


Meseltem a suliba, fogtak a hasukat ugy rohogtek.. :D nekem akkor nem volt viccess, de most mikor mar melozom, es megemlitem neki mindig nevet egy jo nagyot :D

2021. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
78%
Mondd el neki és legközelebb tanulj többet, vagy kérj segitséget osztálytárstól, esetleg ha megtehetitek, kérd meg anyádat, keressen neked magán tanárt.
2021. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
Leüvölti a fejed? És akkor mi van? Végighallgatod és próbálod kijavítani. Örülj neki, hogy nem ver meg senki, mint a lovat. Engem már egy négyesért megvertek a szüleim.
2021. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészt, nem vagyok kislány, másrészt meg ezt a stílust otthon használd, de ne velem, oksa? 3 diplomás létedre legyen már fogalmad a tiszteletről ;) Nem azt írtam hogy ordítsa le, csak ha mondjuk sorozatosan szar jegyeket hoz, akkor érdemes komolyabban elbeszélgetni vele, hogy mi az oka ennek az egésznek, aztán közösen megoldást találni rá. De látom 3 diplomás létedre még mindig nehezen megy a szövegértés :)
2021. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%
A szövegértés inkább neked nem megy, 24-es. "Ha mondjuk sorozatosan szar jegyeket hoz". Nem tudtam, hogy kéthavonta egy az sorozat!
2021. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
88%
En mindig úgy csináltam,hogy amíg suliba voltam addig megirtam neki messengeren vagy sms-ben...mire hazaertem, lenyugodott XD
2021. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%
Elé állsz és elmondod hogy sajnos egyest kaptál, ennyi az egész.
2021. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
13%
25: csak egy példát mondtam. De te is nyugodtan köss bele a semmibe🤣
2021. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Nem a világ vége. Mond el, hogy ez most felkészületlenül ért.
2021. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!