Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Megoldás?

Mit csináljak? Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,18 éves ​vagyok, fiú.

1 évem van vissza az érettségiig,ezen kívül, van egy karosszérialakatos szakmám.


Jópár éve olyan nálunk a hangulat, hogy van,hogy 1-2 napig nincs veszekedés, van mikor akár 1 hétig. Anyám elég kevés értelemmel rendelkezik,és a családjával foglalkozik a nap nagy részében (na,nem a miénkkel,hanem a születési családjával) akik.. hát finoman fogalmazva køcsogok. És nem mondok többet..


Állandóan idegeskedik rajtuk, utána meg mi szívjuk meg.. De pl. Előfordul az is, hogy azért ordít,mert merek szólni, hogy legyen szíves kimenni cigizni,mert megfulladok.


Apám nekem panaszkodik, hogy dögölne már meg, meg ilyenek,meghogy anyám milyen idióta.


Anyám meg apámat köpködi ki..


Én erre nem vagyok kíváncsi,de tényleg..


Arról nem beszélve,hogy elég alacsony szinten élünk. (Akarok venni valamit már a 2000Ft drágának számít) szóval,a körülményeket nem kell leírom szerintem.


És NEM! Nem ez a fő probléma, hogy szegények vagyunk,hanem ez a felfogás,a sok hülyeség,...


Annyira elegem van ebből..


Összes osztálytársam kocsival jár, én meg busszal.


És NEM! Nem tették alájuk, hanem dolgoztak. De nekem ezt sem szabad, mert mondtam anyámnak, hogy elmegyek diák melóra hétvégén a Tescóba és akkor megcsinálom a jogsit.. Mi volt a válasz? Te? Há' ne menjél a Tescóba!


Annyira elegem van,hogy azon gondolkozok otthagyom az iskolát és elmegyek dolgozni valamilyen nagyobb városba,ahol kapok szállást.


Egyetemre meg nem fognak felvenni,mert nem tudok emeltezni semmiből,mivel szakma utáni 2 éves képzésen vagyok és kéne magán tanár de arra ugye nincs pénzünk.


Mi ilyen helyzetben a "jó" megoldás?


Privátban leírok bármit,ha kell!


Köszi,ha segítesz..



2021. okt. 22. 15:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van annak, aki azt írta, hogy ne a Tescoba menj. Én keresnék egy karosszéria lakatos műhelyt, ahová bejárnék az érettségiig, akár még ingyen is, ha még nem gyakoroltad a szakmát. Tudom, ez hülyén hangzik, de az lenne a lényeg, hogy meglegyen az érettségi és kiváló legyél a szakmádban. Közben nyelvet tanulnék. Érettségi után elmennék 1-2 évet dolgozni, gyűjtenék némi pénzt, s irány külföld.
2021. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

#15 Tudom, hogy tényleg jóindulatból írtad..

De! Tudod milyen az amikor azt várod, hogy mikor hallgatnak el és fekszenek le? Vagy amikor éppenséggel órákig olyan csend van, hogy köhögni sem szabad??

2021. okt. 22. 17:48
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
De, el tudom kepzelni. A szuleim alkoholistak voltak es a drogokat se vetettek meg. 18-as voltam.
2021. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
#23 Huh, részvétem. Legalább ok nem alkeszok. De hidd el,így is szar minden:)
2021. okt. 22. 17:54
 25/33 A kérdező kommentje:
Konkrétan volt olyan is, hogy raktam a vajas parizeres kenyérre tömlős sajtot is és,az volt, hogy miért rakok rá sajtot is? Megkérdeztem: miért,nem szabad? Jött a kiabálás:)
2021. okt. 22. 17:55
 26/33 A kérdező kommentje:
De a dohány az kell havi 30 ezerért.. :)
2021. okt. 22. 17:55
 27/33 anonim válasza:
100%
Hát sajnos igazából nem tudsz mit csinálni,csak azt amit az előttem válaszolók írtak.Tűrsz,ameddig tűrnöd kell,bármilyen nehéz is és tudom milyen rossz amikor mindkét oldalról azt hallod,hogy a másik milyen szar.Tényleg,mint írtam tűrsz még egy kicsit,utána elhelyezkedsz és elkezdheted igazán élni az életed.Sok sikert!<3
2021. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
32%
Hát azért te se álltál sorba kétszer, mikor az észt osztották...
2021. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze, suli, ahol minden 18 éves autóval jár, amit maguk vettek...
2021. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%

Dolgozom egyezemre karok es nevelem a 3 gyerekem egyedul....

Asszem hozzam kepest neked konnyu dolgod van.


Bakker elmesz hetvegeres a tesco a dolgozni es kesz. Anyad nem szolhat bele. Letesz az asztalra havi 20e es csond lesz neked meg marad 60-70e kb...

Abbol mar tudsz tovabb lepni 2ev mulva

2021. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!