Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » LMBTQ felnőttek (25 felett),...

LMBTQ felnőttek (25 felett), akik anyagilag függetlenek a családtól, beszéltek még a szüleitekkel? Milyen mértékig van velük kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy csomó meleg ismerőssel beszéltem, akiknek a szülei 15-20 év totális csend után elkezdtek követelődzni, hogy a nyugdíjas éveiket támogassák.


Erre a felnőtt lmbtq gyerekek nagy része elküldte őket a fenébe azzal, hogy volt rá 40+ évük rá, hogy ezt megoldják.

Különösen azok, akiket anno kiraktak otthonról, 18-19 évesen, és vagy kitagadták őket, vagy csak kínos csend volt a család részéről.


Ti hogy álltok ezzel?


Szóbaálltok a szüleitekkel?


Kell-e ilyen esetben megbocsátani a szülőknek?



2021. okt. 25. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
100%

#49 Bish Barbie meg Hamza csak botrányhős, megspélve azzal, hogy transz. Pont ugyanolyan színvonal, mint herevasalós, asszony szülését közvetítő Berki, vagy épp bárki random netceleb, aki a botrányairóp híres.

Whisperton csak random tiktoker, se nem káros, se nem különb, mint a többi táncikáló tiktokos, az elején nem is volt sokáig nyilvános, hogy meleg, csak sok kérdés után lett elmondva, amikor már javában ismert volt.

Pál Marci meg egy szivárványcsaládokért szóló mozgalomnak a taja/vezetője. (Elnézést nem követem ennyire őket.) A mozgalom nélkül nem lenne ismert.


De pl ott van Osváth Zsolt, aki bem arról híres, hogy meleg. Ott volt az Egykanapén és hasonló műsora a YouTubeon, egy csomó ideig lehet nézni a legtöbb tartalmát, főképp az interjú jellegűek, anélkül, hogy leesne, hogy meleg. Legalábbis én hónapokig néztem a videóit, és nem tűnt fel, hogy meleg lenne, és azért azelőtt is nézett volt, hogy tök egyértelmű lenne, hogy meleg.

2021. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
8%
Buta vagy. És libsi. Nem pedig tisztességes Fideszes.
2021. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

44-es vagyok.

45-ös: „De igen, árt. Meggátolja a világ fejlődését. A szexualitás pedig nem egy tisztelendő dolog. Lil Nas X-et sem azért tisztelem, mert meleg, hanem mert írt egy k*rva jó számot. Vagy: Nem azért tisztelem Schwarzeneggert, mert hetero, hanem azért, mert rengeteg mindent elért.”


Én például melegként nemsoká fejezem be az iskolát, kiemelkedően jó erdményekkel és az sem kizárt, hogy valamilyen kutatói munkakörben helyezkedek majd el. Őszíntén szólva még nem igazán tudom, hogy mi leszek, de az biztos, hogy hasznos tagja a társadalomnak. Ha nem a munkám miatt, akkor máshogy, de nem fogom ölbetett kezekkel nézni azt, ahogy az emberiség tönkremegy (mert afelé haladunk), ha csak egy csekély jótékonykodással, akkor azzal, de támogatni fogom az emberek jólétét (ezáltal beleértve a Föld jólétét is) szorgalmazó fejlődést.

A homoszexualitás pont annyira gátolja a világ fejlődését, mint a heteroszexualitás.

2021. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
2021. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:
Ne offoljunk lécci
2021. okt. 27. 20:33
 56/70 anonim ***** válasza:
11%
kérdező, legyél tisztességes fideszes, ne pedig libsi.
2021. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
96%
Nem unod még hogy minden kérdéshez spammeled a libsis szöveged? De látom már párat törölgettek.
2021. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
5%
ez nem libsis szöveg, ez az igazság.
2021. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%
45# képzeld elég sok barátom van, szeretnek a tanárok, a családtagjaim és senki sem tudja közölük, hogy leszbi vagyok. Szép is lenne, a nagyszüleim soha többet nem akarnának látni. Szerinted ez valami különleges dolog aminek az emberek örülnek itthon?
2021. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim válasza:
100%

Tök érdekes.


Nagyanyáim 80 felett elfogadóak azzal, hogy biszexuális vagyok. Támogatnak és szeretnek, ha megyek látogatóba mindigh van egy kis húsleves csak nekem.


Apám azt mondta, hogy ő nem tudná elfogadni, ha "más" lennék, undorítóak a melegek, ő ezt nem érti nem támogatja. Nagyon ritkán keresem, ritkán beszélünk. Ő nem tudja a szexuális identitásomat.


Ha nem elfogadó az életemmel, döntéseimmel szemben, akkor nincs mit mondanom neki

2021. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!