Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » LMBTQ felnőttek (25 felett),...

LMBTQ felnőttek (25 felett), akik anyagilag függetlenek a családtól, beszéltek még a szüleitekkel? Milyen mértékig van velük kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy csomó meleg ismerőssel beszéltem, akiknek a szülei 15-20 év totális csend után elkezdtek követelődzni, hogy a nyugdíjas éveiket támogassák.


Erre a felnőtt lmbtq gyerekek nagy része elküldte őket a fenébe azzal, hogy volt rá 40+ évük rá, hogy ezt megoldják.

Különösen azok, akiket anno kiraktak otthonról, 18-19 évesen, és vagy kitagadták őket, vagy csak kínos csend volt a család részéről.


Ti hogy álltok ezzel?


Szóbaálltok a szüleitekkel?


Kell-e ilyen esetben megbocsátani a szülőknek?



2021. okt. 25. 10:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont amikor megyek a buszmegálló felé, és már látok 2 férfi/nő egymást vadul smárolja, ott azért baj van, hetero embereknél is."

- annyira érdekes, hogy 10 éve élek Budapesten, éltem a belvárosban, külsőbb kerületekben is, BKV-val járok többségében, sokat járok bulizni és nemhogy csókolózó azonos nemű párokat nem láttam egyetlen egyszer sem, de még kézen fogva sem láttam menni őket sehol, talán egyszer két lányt. Itt meg a sok nagy heteroszexuális(?) büszke férfi(?) meg érdekes mód folyton vadul csókolózó melegeket lát az nyílt utcán. :D

Gondolom, mennyi ilyen lehet Magyarországon, amikor a Kanári-szigeteken nem láttam melegeket csókolózni, pedig ott házasodhatnak melegek és híresen tele van velük a sziget. Persze, eközben pont Magyarországon minden sarkon "vadul smárolnak" a melegek. :D :D


A Pridera is járunk a barátaimmal és alig láttam bőrnadrágos embereket, mert az emberek 90%-a legalább teljesen átlagos, utcai, időjárásnak megfelelő öltözéket visel. Ennek ellenére a sok nagy heteroszexuális(?) büszke férfi(?) azzal az elenyészű számú extrémebb emberrel van elfoglalva, akik korlátolt agyuknak a megszokottól eltérőbb, esetleg kihívóbb ruhát visel egy rendezvényen.

Gondolom, az ilyen emberek életükben nem hallottak még heteroszexuális párok által is szívesen látogatott fetish partikról, vagy csak egy átlagos metál koncertről, ahol sokkal vadabbakat látni, mint az évi egyetlen Prideon.


Hihetetlen, hogy egyes heteró emberek látnak valamit és nem tudnak továbblépni. Már azt gyanítja az ember, hogy esetleg mozgatja a fantáziájukat, hogy ennyit foglalkoznak mások szexuális életével, meg ruháival.

2021. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
3%
28. Vannak társadalmi normák, amiknek meg kell szépen felelni. Ezért vagyunk emberek. Ez olyan dolog, mint hogy nem járunk pucéran az utcán.
2021. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
96%
33, kifejtenéd, milyen társadalmi normákra gondolsz pontosan?
2021. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

22-es, én kértem az észérveket.

1. Persze, ezzel egyetértek, de minidg is lesz olyan meleg és heteró pár is, akik engednek a kísértésnek és az utcán is kicsit messzebb mennek a kelleténél. Engem például ez nem zavar, de tudom, hogy van akit igen, így én nem tenném. De a puszi és a kézenfogás az más. Utóbbiak mindenkinek bele kell, hogy férjenek, ezek alap dolgok. Nyalni-falni nem fogom a párom, de megpuszilni igen. Ha valaki nem akarja látni, akkor meg ne nézze.

2. Én meleg vagyok, mégis semmiképp sem öltöznék női ruhákba, nem is sminkelném magam. Én ezt visszataszítónak tartom (mármint általában nincs bajom az ilyen emberekkel, de szexuálisan nem vonzanak és azonosulni sem tudok velük, legfeljebb a melegségük miatt). Van, aki női ruhákban járkál, de a melegek 90%-a nem ilyen. Itt a testalkatra tett megjegyzésed pedig inkább nem is kommentálom. Bocs, de ezt nem igazán tartom észérvnek.

3. Én is introvertált vagyok és nem szeretek a középpontban lenni. Hidd el, arra vágyok a legkevésbé, hogy rólam beszéljen mindenki. Meg amúgy is ismerek extrovertált meleget is.


Figyelj, én egyáltalán nem tartom magam tökéletesnek, sőt, millió és egy hibát feltudnék magamról sorolni és bár nem örülök annak, hogy meleg vagyok, ezt nem sorolnám a hibáim közé.

Én csak élni szeretnék normálisan valakivel, akit szeretek, ahogy az emberek többsége. Annyi, hogy én a saját nememmel. Na és? Miben ártok ezzel bárkinek is? Nem akarom magamról terjeszteni, nem akarom népszerűsíteni, semmit sem akarok, csak egy boldog életet. Ha ezért mások elítélnek, akkor tegyék, de túl sokat ártottam már így is magamnak azzal, hogy megpróbáltam elfojtani.


Ha esetleg van még valami érved, vagy megjegyzésed a válaszomra, akkor arra is szívesen válaszolok.

2021. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

#33 "Remek" ez a kontextus nélküli puffogás. Igazán "hasznos", pláne, hogy semmilyen feltett kérdésre nen válaszolsz.

Mond már meg, hogy neked mi a normalitás? Senkivel nem beszélsz arról, hogy van-e párod, ha van mit csináltok együtt? Ezek tök átlagos beszédtémák. Miből áll neked egy átlag beszélgetés, ha tök általános témákról azt gondolod, hogy tikos másokkal megosztani. Vagy ha nő vagy, és férjhez mész nem veszed fel a férjed nevét/ha férfi vagy megtiltod a feleségednek, hogy felvegye a neved, hogy ne tudják, hogy hetero vagy? Esetleg eltitkolod a gyerekedet ennek érdekében? Mert érted, ha van gyerek, akkor többnyire azzal jár, hogy vonzódsz az ellenkező nemhez, akivel szexeltél is nyilvánvalóan, ha már van gyerek, és ugye a szexualitás nem tartozik másra...

Oké, értem, hogy téged taszít két férfi aktusa, de azért én ilyet nyílt utcán még nem láttam. Tehát te melegpár láttán, maximum akkor tudsz undorodni az aktustól, ha elképzeled. Meg egyáltalán, látsz egy párt, akkor miért képzeled el, hogy ők hogyan szexelnek? Nem kell mindenkiről elképzelni, hogy na ő vajon hogyan dug, és máris kevésbé undi/kellemetlen más párokkal találkozni.

Ha meg van egy rendezvény, ami nem tetszik, nyilván nem muszáj megjelenni, akkor el lehet kerülni nagyon egyszerűen. Ugyanolyan, mint amikor nem megy valaki koncertre,mert nem érdekli a fellépő, nem megy valaki békemenetre, mert nem érdekli, nem megy valaki lovas felvonulásra, mert fél a lovaktól. Ha te nem akarsz melegeket látni, pláne tömegesen, akkor nem mész a Pridera.

Felesleges ilyen témákon kiakadni.

2021. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
95%

'Hihetetlen, hogy egyes heteró emberek látnak valamit és nem tudnak továbblépni. Már azt gyanítja az ember, hogy esetleg mozgatja a fantáziájukat, hogy ennyit foglalkoznak mások szexuális életével, meg ruháival."


Az igazi heterokat nem nagyon erdeklik a melegek max vallasi okokbol sztem.

Vannak emberek akik belekotnek pl. a melegekbe hogy jobban erezzek magukat.

Persze mind kuzdunk problemakkal csak nem mindegy hogy hogyan vezetjuk le a feszultseget.

2021. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
4%

34-essel hajlandó vagyok tárgyalni, mert értelmezi is az érveket, a többi csak fröcsögi a libsi hülyeséget.


,, Én csak élni szeretnék normálisan valakivel, akit szeretek, ahogy az emberek többsége. Annyi, hogy én a saját nememmel. Na és? Miben ártok ezzel bárkinek is? Nem akarom magamról terjeszteni, nem akarom népszerűsíteni, semmit sem akarok, csak egy boldog életet."


Ezt elhiszem, viszont ez szerintem már alapból is megvan neked. Te vagy ezek szerint a kevés kivétel, akire nem igaz, amiket az érvekben megfogalmaztam.

2021. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
36%
Ha jól tudom van egy új cucc, ami miatt a gyermeknek kötelező ellátni a nyugdíjas szülőjét.
2021. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
12%

Illetve bocsánat, de. A libsikhez is van egy kis mondanivalóm.


Baromira tudom irigyelni az olyan embereket, akiknek annyi szabadidejük van, hogy a homoszexualitásról vitatkozzanak, pontosabban nem is vitatkozás, hanem felvállalnak valamit, valaki mond egy véleményt, és vérig vannak sértődve.


A Pride az meg még rá is tesz egy lapáttal, hogy még több ilyen legyen. Holnaptól akkor adjunk egy napot a gyilkosoknak, tolvajoknak, betörőknek, a Viszkisnek, a drogosoknak, az alkoholistáknak, és minden egyébnek, nem?

2021. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

"Ha Dwayne Johnson holnaptól meleg lenne, és női ruhákat hordana, el lehetne nézni neki, hogy ilyet hord... "


Olyan nincs hogy "holnaptol meleg lesz" es a melegek nagy resze nem hord noi ruhat.



"3. A melegség manapság ilyen népszerűség. Tipikusan azokból lesznek a meleg srácok fiatalok körében, akik soha nem voltak a társaság középpontja, vagy épp a csajok kedvence, de hirtelen benyögi, hogy ,, jaj meleg vagyok,, és rögtön mindenki vele foglalkozik."


Te mar csak tudod, veletlenul sem lehet genetikai oka.

Ami neked" hirtelen benyogesnek" tunik az masnak evekig elhuzodo hazudozas a sajat nemi orientaciojarol ami belulrol felemeszti az illetot.

2021. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!