Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha otthon...

Mit lehet csinálni ha otthon rám akarják erőltetni az oltást?

Figyelt kérdés

Aspergeres fiatal nő vagyok.

Teljesen meg vannak ijedve mert nézik a tvt és most felhívtak hogy be kell magamat oltatnom jövő héten mert ez így nem mehet tovább de én nem akarom mert nem bízom abba a kísérleti méregbe.. tudom hogy nagy vita lesz ebből holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam. Eszem ágában sincs beoltatni magam, de otthon ezt nem bírják megérteni.

Én nem érzem úgy hogy veszélyben lennék. Soha egy náthát, hasmenéses vírust, semmit nem kaptam el már gyerekkorom óta.

Az oltástól meg lehet bajom lenne és egyáltalán nem bízom benne, bármi tartós panaszt kapnék tőle senki se vállalna felelősséget úgyhogy takarodjanak tőlem a mérgükkel !!!!!!! (testileg is vannak bajaim , idegrendszeri is)

Mit lehet tenni? Nagyon ideges vagyok. Hogy bírnám veluk megertetni ezt? Én biztos hogy soha nem fogom beoltatni magam.

25/n



2021. nov. 20. 19:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 anonim ***** válasza:
55%
Az aspergeresek állítólag átlagon felüli intelligenciával rendelkeznek. Aki szerint az oltás méreg, az simán idióta.
2021. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/136 anonim ***** válasza:
56%

"holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam"


Se a gyártó, se a háziorvos, se az állam, se senki nem vállal felelősséget az oltásért. Te miért lennél felelőtlen, ha nem oltatod magad?



25 éves vagy, viselkedj is úgy. SENKINEK sincs köze ahhoz, hogy be vagy-e oltva vagy sem.

2021. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 A kérdező kommentje:
Úgylesz. Nem fogom hagyni hogy beleerőszakoljanak egy olyan helyzetbe amit nem akarok.
2021. nov. 20. 20:16
 24/136 anonim ***** válasza:
55%
NYugi pár hónap és KÖTELEZŐ lesz az oltás itthon is. Addig vergődj csak (ha megéled)
2021. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/136 anonim ***** válasza:
53%

Dögöljön meg mindenki körötted, csak téged hagyjanak békén.

Ismert és ismeretlen oltásellenesek kerülnek lélegeztetőgépre, és halnak meg.

Ne oltasd be magad. A sírodra mit írjanak?

2021. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/136 anonim ***** válasza:
20%
#27, ja. A választásokig kell csak "kibírni".
2021. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/136 anonim ***** válasza:
31%
Nem, is szabad, ne hagyd magad! Amúgy meg mást nem ordítsd le őket hogy fogják már be végre!Nem szép dolog, de sajnos ahogy öregszenek az emberek egyre makacsabbak, úgyhogy máshogy nem lehet hatni rájuk sokszor.
2021. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/136 anonim ***** válasza:
64%

Aki nem értené itt a fő problémát:

Itt nem magáról az oltásról van szó, hanem arról, hogy egy felnőtt, 25 éves nőre rá akar erőszakolni a családja valamit amit nem akar.

2021. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/136 anonim ***** válasza:
62%
29 ugyan kérlek.. Hacsak nem Gödény yner minden kormány kötelezni fogja az oltást. HA szerinted ez csak a fidesz teszi akkor el vagy tévedve.. MIndegy ki yner LEsz kötelező oltás. Pár ország már el is kezdte..
2021. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/136 anonim ***** válasza:
61%
31 talán nem akarják hogy meghaljon? megbetegedjen? tudom nehéz ezt megérteni , de van aki éveket tanult a hasonlók elkerülésséért. Erre jö a konteos méreginekciós hülye 1 járvány közepén
2021. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!