Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha otthon...

Mit lehet csinálni ha otthon rám akarják erőltetni az oltást?

Figyelt kérdés

Aspergeres fiatal nő vagyok.

Teljesen meg vannak ijedve mert nézik a tvt és most felhívtak hogy be kell magamat oltatnom jövő héten mert ez így nem mehet tovább de én nem akarom mert nem bízom abba a kísérleti méregbe.. tudom hogy nagy vita lesz ebből holnap reggel meg én leszek a szar , felelőtlen hülye amiért nem oltattam be magam. Eszem ágában sincs beoltatni magam, de otthon ezt nem bírják megérteni.

Én nem érzem úgy hogy veszélyben lennék. Soha egy náthát, hasmenéses vírust, semmit nem kaptam el már gyerekkorom óta.

Az oltástól meg lehet bajom lenne és egyáltalán nem bízom benne, bármi tartós panaszt kapnék tőle senki se vállalna felelősséget úgyhogy takarodjanak tőlem a mérgükkel !!!!!!! (testileg is vannak bajaim , idegrendszeri is)

Mit lehet tenni? Nagyon ideges vagyok. Hogy bírnám veluk megertetni ezt? Én biztos hogy soha nem fogom beoltatni magam.

25/n



2021. nov. 20. 19:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/136 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok aspergeres,de inkább ugranék a vonat elé,minthogy egy ismeretlen anyagot fecskendezzenek belém.

Ha te nem akarod,ne olvasd magad!

2021. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/136 anonim ***** válasza:
78%
#32, nem erre céloztam én is? Lesz kötelező oltás, de csak választások után. Addig nem kockáztatnak. (29 voltam)
2021. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/136 anonim ***** válasza:
69%
kiváncsi vagyok, amikor kötelező lesz, tényleg ugrasz-e..
2021. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/136 anonim ***** válasza:
80%
35 na ez viszont lehet.
2021. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/136 anonim ***** válasza:
45%
Ne veszekedjetek vele, max. megdöglik. Ez már az ő baja lesz. De előbb utóbb itthon is kötelező lesz az oltás, mert sosem jövünk ki belőle.
2021. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/136 anonim ***** válasza:
67%

Ne fogd az aspergerre. Én is aspergeres vagyok, beoltattam magam. Ismerek más aspergeres felnőtteket, ők is beoltatták magukat.

Már kutatást is végeztek, amiből az derült ki, hogy az oltásellenesek körében többségben vannak a kevésbé intelligens, aluliskolázott emberek. Az aspergeresek intelligenciája viszont átlagos vagy átlag feletti. De ezek szerint te pont egyike vagy azon kivételeknek, akik intelligensek lehetnek ugyan, de ezt a "méreg" baromságot valamiért mégis elhiszik.

2021. nov. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/136 anonim ***** válasza:
60%

"otthon ezt nem bírják megérteni"

Nem baj.

Jogod van teljesen mást tenni, mint ami szerintük helyes.

A SAJÁT életedről van szó!

2021. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/136 anonim ***** válasza:
70%

39-es, nem tartozik szorosan a tárgyhoz, csak érdekességképp: én egyszer egy olyan kutatásról olvastam, amiben a konteókhoz való viszonyt vizsgálták. Tök érdekes módon az jött ki belőle, hogy a normálisabb konteókban (tehát nem abban, hogy az oltásbancsippvan!! vagy laposföld!!, hanem mondjuk az aránylag hihetőbb választásicsalás-elméletekben vagy hogy a Holdon nem is járt ember) inkább az intelligensebbek hisznek. De nem azért, mert ők intelligensek, hanem mert ők inkább kíváncsiabbak és jobban utánakérdeznek mindennek.

Forrást nem tudok adni, jópár éve olvastam, már nem emlékszem, hol.

2021. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/136 anonim ***** válasza:
62%
Javaslom az rtl híradót. Egy ismerős srác, természetesen oltásellenes, beteg lett. Aztán inkább kiugrott a kórház ablakán, de akkor már mindent megadott volna az oltásért.
2021. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/136 anonim ***** válasza:
72%
Inkább nyisd ki a gimnáziumi biológia könyved,és olvasd át,amit a sejtekről, virusokról, immunrendszerről, DNS- RNS-ről tanultál! Utána menj fel a Vakcinainfó- orvos válaszol nevű csoportba a Facen, és a Gondoltatok egy biológustól nevű oldalra! Ha elolvastad ezeket, utána gyere vissza és olvasd vissza magad, milyen hülyeségeket írtál! Akinek van egy csöpp esze, és biológia tudása, oltat, mert nem akar kinyiffanni, vagy kapni egy jó kis covid utáni maradandó tüdőfibrózist, szívkárosodást, agykárosodást.
2021. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!